Kırçıl Horoz

Ayla Çınaroğlu

Kırçıl Horoz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-17
YAZAR Ayla Çınaroğlu
ISBN 6052036549
DOSYA FORMATI 11,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Geometrik şekillerden yola çıkan özgün resimlemeleriyle biçim kavramı ve el becerisi geliştirmeye yönelik, çeşitli konularda farkındalık duygusunu geliştiren AYLA ÇINAROĞLU’dan Okul Öncesi ve Birinci Sınıflar için, eğlenceli kitaplar.KIRÇIL HOROZSevginin anlamı ve değeri, zaman kavramı, bilinç, pişmanlık ve arkadaşlık duyguları üzerine küçük bir öykü.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kırçıl Horoz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kırçıl Horoz.

...li konularda farkındalık duygusunu geliştiren AYLA ÇINAROĞLU'dan Okul ... KIRÇIL HOROZ - AYLA ÇINAROĞLU | Nadir Kitap ... ... Kırçıl Horoz. Satışta. Satış Fiyatı:16.00 TL. KIRÇIL HOROZ Sevginin anlamı ve değeri, zaman kavramı, bilinç, pişmanlık ve arkadaşlık duyguları üzerine küçük bir öykü. Kitap. Kırçıl Horoz. Kırçıl Horoz. Barkod 9789755871011. Stok Durumu TÜKENDİ. Üstelik çok eğlenceli. Siz de bu yöntemle çok güzel resimler yapabilirsiniz. Eh, belki kareleri ve üçgenleri keserken sizi seven biri biraz yardım ... Kırçıl Horoz - Milenyum Kitap ... . Eh, belki kareleri ve üçgenleri keserken sizi seven biri biraz yardımcı olursa iyi olur. Kırçıl Horoz Ayla Çınaroğlu. KIRÇIL HOROZ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. AYLA ÇINAROĞLU kitapları ve UÇANBALIK baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. 13.60 TL. Bu küçük öykünün tüm resimlerini renkli kağıtlardan kestiğim kareler ve bu karelerin gene küçük karelere ve üçgenlere bölünmüş parçalarını yapıştırarak yaptım. Hiç de zor değil....