Kanuni Sultan Süleyman

Eda Bayrak

Kanuni Sultan Süleyman
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-16
YAZAR Eda Bayrak
ISBN 6059484534
DOSYA FORMATI 9,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yarım asırlık saltanatını savaş meydanlarında geçiren ve kazandığı zaferlerle adını tarihe altın harflerle yazdıran Kanuni Sultan Süleyman’ı daha yakından tanıyacağın muhteşem bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın ?Tarihte iz bırakan gerçek kahramanlarla tanışmak için sayfaları çevirmeye başla katıl aramıza! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kanuni Sultan Süleyman i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kanuni Sultan Süleyman.

...nun onuncu padişahı ve 89. İslam halifesi ... Kanuni Sultan Süleyman Kimdir? Tahta Çıkışı ve Hükümdarlığı ... . Kanuni Sultan Süleyman'ın Eşleri ve Çocukları. Kanuni'nın ismi kesin olarak bilinen üç eşi vardır. Birçok Osmanlı padişahı gibi Kanuni Sultan Süleyman edebiyatla, özellikle de şiirle ilgilenmiştir. Burası, vaktiyle büyük atası Fâtih Sultan Mehmed'in başarısızlığa uğradığı ana hedefi konumundaydı. Kanûnî Sultan Süleyman, Belgrad'ı alarak batıya karşı yeni bir açılım sağlamak amacındaydı. İslam Halifesi, Batı'da Muhteşem Süley ... Kanuni Sultan Süleyman Kimdir? | Kanuni Sultan Suleyman ... . İslam Halifesi, Batı'da Muhteşem Süleyman, Doğu'da ise adaletli yönetimine atfen Kanunî olarak bilinen Kanunî Sultan Süleyman'ın hayatı... Kısaca kanuni Sultan Süleyman kimdir? Bir yiğit devrilmişti ama arkasında en az onun kadar yiğit olan oğlu Kanuni S...