Hiç Umudum Yokken

Julie Garwood

Hiç Umudum Yokken
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-11
YAZAR Julie Garwood
ISBN 6051734392
DOSYA FORMATI 7,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

ulie Garwood güzel kadın kahramanların cesur erkekleri yanına çektiği gibi okuyucuları cezbediyor.”-USA Today New York Times’ın çok satanlar listesine giren, kalp atışlarınızı hızlandıracak bu romanda, Julie Garwood özgürlüğü için mücadele etmeye kararlı, aşkın nadir ve beklenmedik hediyesiyle hayatı değişen genç bir kadının görkemli hikâyesini zekice kaleme alıyor. Leydi Johanna dul kaldığı haberini alınca bir daha asla evlenmeyeceğine yemin etmişti. Henüz on altı yaşındaydı ama şimdiden ona bakanları etkileyen güzellikte altın saçlara ve güçlü bir iradeye sahipti. Fakat Kral John tekrar evlenmesini emredince her şey değişti. Sadık üvey kardeşinin bulduğu damat adayı ise yakışıklı İskoç savaşçı Gabriel MacBain’di. Johanna ilk başta ürkekti ama Gabriel paylaşacakları muhteşem zevkleri ona nazikçe gösterirken, birbirlerine âşık olmaya başlayacaklardı. Çok geçmeden bütün Kuzey İskoçya klanı da haşin ve cesur lordlarının kalbini ona tamamen teslim ettiğini anlayacaktı. Ancak hiçbir mutluluk bedelsiz kazanılmazdı elbette. Korkunç bir kraliyet entrikası Gabriel’i karısından ayırmakla tehdit ettiğinde ikisi de birbirleri için savaşacaklardı. "Dua etmeliyim," diye fısıldadı. "Kocam öldü. Dua etmeliyim."Gözlerini kapatıp ellerini birleştirdi ve nihayet duasına başladı."Teşekkür ederim, Tanrım. Teşekkür ederim, Tanrım. Teşekkür ederim, Tanrım."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hiç Umudum Yokken i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hiç Umudum Yokken.

... Garwood. "Julie Garwood güzel kadın kahramanların cesur erkekleri yanına çektiği gibi okuyucuları cezbediyor ... Julie Garwood - Hiç Umudum Yokken ... .". -USA Today. Julie Garwood. "Julie Garwood güzel kadın kahramanların cesur erkekleri yanına çektiği gibi okuyucuları cezbediyor.". - USA Today -. Hiç Umudum Yokken. Yeni. Ücretsiz Kargo. New York Times'ın çok satanlar listesine giren, kalp atışlarınızı hızlandıracak bu romanda, Julie Garwood özgürlüğü için mücadele etmeye kararlı, aşkın nadir ve beklenmedik hediyesiyle hayatı... Julie Garwood. "Julie Garwood güzel kadın kahramanların cesur erkekleri yanına çektiği gibi okuyucuları c ... Hiç Umudum Yokken Julie Garwood ... ... Julie Garwood. "Julie Garwood güzel kadın kahramanların cesur erkekleri yanına çektiği gibi okuyucuları cezbediyor.". -USA Today. 30.81 TL. Hiç Umudum Yokken-Epsilon Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hiç Umudum Yokken. Share on WhatsApp. Leydi Amelia Sutherland, Duncan MacLean gibi bir adama boyun eğmektense ölmeyi tercih ederdi. Ancak acımasız İskoçyalı savaşçı yatağının yanında dikilirken seçim şansı yoktu pek… Korkunç bir kraliyet entrikası Gabriel'i karısından ayırmakla tehdit ettiğinde ikisi de birbirleri için savaşacaklardı (Tanıtım Bülteninden) Editör: Emirhan Burak Aydın. Hiç Umudum Yokken....