Geçmişten Günümüze Pamuk

Heidi Moore

Geçmişten Günümüze Pamuk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-10
YAZAR Heidi Moore
ISBN 6053120919
DOSYA FORMATI 3,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. İlgi çekici bilgiler, eğlenceli ayrıntılar ve etkileyici görsellerle dolu olan her bir kitapta farklı bir konuyu tüm yönleriyle keşfedeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Geçmişten Günümüze Pamuk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Geçmişten Günümüze Pamuk.

...ıyor. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor ... Geçmişten Günümüze - Pamuk - Heidi Moore - TÜBİTAK Yayınları ... . 5.77 TL. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. 5.69 TL. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlat ... Geçmişten Günümüze - Pamuk ... . 5.69 TL. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz Elektrik Pamuk Kauçuk Sabun Kâğıt Cam Yün İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. 6593 TL. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2017 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 210x240 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ciltsiz Kağıt Bilgisi: 135 gr kuşe parlak Kapak Bilgisi: 350 gr Parlak Kuşe. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. Dünya nüfusunun hızlı artışı, endüstri ürünlerinin çeşitlenmesi ile pamuk; tarım, sanayi ve ticaret sektörleri açısından büyük önem taşımaktadır. 7.50 TL. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. 6593 TL. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2017 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 210x240 ...