Leyl'den Kalan

Ayşe Dülek

Leyl'den Kalan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-12
YAZAR Ayşe Dülek
ISBN 6058167377
DOSYA FORMATI 9,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünya var oldukçaEksilir mi hiç Yusuf ile Züleyha Mecnun ile LeylaNazım ile VeraLeyl ile Deniz…Değil mi ki aşk bütün zamanlarda ve dillerde aynıdır.Yazar, Leyl ile Deniz’i buluşturamamış da, bu aşkın neyini üflemiş içimize.Bir başka kadının, Leyl’in günlüğünde, denizi, inciyi. Rumi’yi görünce hindiba çiçeği gibi üflemiş gönüllere…İnci denizdedir, toprakta arama.Aşk içindedir, uzakta arama.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Leyl'den Kalan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Leyl'den Kalan.

...n, Leyl'in günlüğünde, denizi, inciyi ... Öykü - Efsus Yayınları - Leyl'den Kalan ... . Rumi'yi görünce hindiba çiçeği gibi üflemiş gönüllere… 7.41 TL. Yazar, Leyl ile Deniz'i buluşturamamış da, bu aşkın neyini üflemiş içimize. Bir başka kadının, Leyl'in günlüğünde, denizi, inciyi. Rumi'yi görünce hindiba çiçeği gibi üflemiş gönüllere… Leylden Kalan Ayşe Dülek Efsus Yayınları 12,00 TL. Değil mi ki aşk bütün zamanlarda ve dillerde aynıdır. Yazar, Leyl ile Deniz'i buluşturamamı ... Leyl'den Kalan En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Yazar, Leyl ile Deniz'i buluşturamamış da, bu aşkın neyini üflemiş içimize. Leyl'den Kalan. Yeni. Ücretsiz Kargo. Değil mi ki aşk bütün zamanlarda ve dillerde aynıdır. Yazar, Leyl ile Deniz'i buluşturamamış da, bu aşkın neyini üflemiş içimize. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %38. Leyl'den Kalan. Ayşe Dülek. 8.64 TL. Yazar, Leyl ile Deniz'i buluşturamamış da, bu aşkın neyini üflemiş içimize. Bir başka kadının, Leyl'in günlüğünde, denizi, inciyi. Rumi'yi görünce hindiba çiçeği gibi üflemiş gönüllere… 7.08 TL. Yazar, Leyl ile Deniz'i buluşturamamış da, bu aşkın neyini üflemiş içimize. Bir başka kadının, Leyl'in günlüğünde, denizi, inciyi. Rumi'yi görünce hindiba çiçeği gibi üflemiş gönüllere… Leyl'den Kalan. Ayşe Dülek. Dünya var oldukça Eksilir mi hiç Yusuf ile Züleyha Mecnun ile Leyla Nazım ile Vera Leyl ile Deniz... Leylden Kalan. @leyldenkalan Ürün/Kitap Leyla hindiba çiçeği Üfledim gitti. 190Posts. Anasayfa Leylden Kalan. 1. Leylden Kalan Ayşe Dülek Efsus Yayınları 9786058167377 Ayşe Dülek. Böyle bir yayına örnek bir kitaptır - Leyl'den Kalan. Düzenli ePub HTML 5 ile ilgilidir, stil oldukça karmaşıktır, ancak bu Ayþe Dülek Leyl'den Kalan kitabının okunmasını zorlaştırmaz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Leyl'den Kalan. Eksilir mi hiç Yusuf ile Züleyha Mecnun ile Leyla. Nazım ile Vera. Leyl ile Deniz... Değil mi ki aşk bütün zamanlarda ve dillerde aynıdır. 7.80 TL. Yazar, Leyl ile Deniz'i buluşturamamış da, bu aşkın neyini üflemiş içimize. Bir başka kadının, Leyl'in günlüğünde, denizi, inciyi. Rumi'yi görünce hindiba çiçeği gibi üflemiş gönüllere… Ürün Adı: Leyl'den Kalan Ürün Kodu: 9786058167377 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Ayşe Dülek. This profile belongs to Leylden Kalan with user name leyldenkalan. All photos, stories, videos posted by Leylden Kalan can be discovered from here. Leylden Kalan Instagram User Id is : 7892953345. Leyl'den Kalan. Yeni. Ücretsiz Kargo. Değil mi ki aşk bütün zamanlarda ve dillerde aynı...