Mirseyit Tarihi Cilt 1

Mehmet Şimşek

Mirseyit Tarihi Cilt 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-18
YAZAR Mehmet Şimşek
ISBN 6055293246
DOSYA FORMATI 9,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta, Mirseyit köyüne adını veren Emir Seyit isimli tarihi karakter tanıtılırken bir yandan Erzurum’un Hınıs bölgesi derinlikli incelenmektedir. Hınıs bölgesi üzerinden Doğu Dersim’in tarihi ve kültürü işlenmektedir.Dersim-Haydaran, Hınıs-Beyhan aşiretlerinin tarihi; Doğu Dersim’in tarihi ile iç içe işlenirken bir yandan da Anadolu Aleviliğinin kültürel mirası okuyucuya aktaılmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mirseyit Tarihi Cilt 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mirseyit Tarihi Cilt 1.

... ve Hınıs-Beyhan aşiretlerinin tarihi işlenmektedir ... Araştırma - İnceleme - Fam Yayınları - Mirseyit Tarihi Cilt 1 ... . Mirseyit Tarihi Cilt 1. Marka : Fam Yayınları. Barkod : 9786055293246. Ürün Açıklaması. Mirseyit köyü, tarihi binlerce yıla dayanan, kendine özgü kültürünü ve inancını yaşatan bir yerdir. Menu. Ürünler Mirseyit Tarihi Cilt 1. Mirseyit Tarihi Cilt 1. Bu kitapta, Mirseyit köyüne adını veren Emir Seyit isimli tarihi karakter tanıtılırken bir yandan Erzurum'un Hınıs bölgesi derinlikli incelenmektedir. "Mirseyit Tarihi" kitabında, köye adını veren Emi ... Mirseyit Tarihi Cilt 1 ... . "Mirseyit Tarihi" kitabında, köye adını veren Emir Seyit tanıtılmakta, Erzurum'un, Hınıs'ın, Dersim'in tarihi ile Anadolu'nun genel tarihi arasında bağ kurularak, Dersim-Haydaran ve... Mirseyit köyü, tarihi binlerce yıla dayanan, kendine özgü kültürünü ve inancını yaşatan bir yerdir. tarihi arasında bağ kurularak, Dersim-Haydaran ve Hınıs-Beyhan aşiretlerinin tarihi işlenmektedir. kitaphanen.com´da uygun fiyata Fam Yayınları markalı Mirseyit Tarihi Cilt 1 9786055293246 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Kitap Tarihi Olaylar Üzerine Araştırmalar. Mirseyit Tarihi Cilt 1 - Mehmet Şimşek Fiyatları. Mirseyit Tarihi Cilt 1 - 9786055293246. 200 TL'ye 20TL İndirim | Kod: CIMRI20DR. + Kargo Ücreti. Mirseyit köyü, tarihi binlerce yıla dayanan, kendine özgü kültürünü ve inancını yaşatan bir yerdir. tarihi arasında bağ kurularak, Dersim-Haydaran ve Hınıs-Beyhan aşiretlerinin tarihi işlenmektedir. Mirseyit Tarihi Cilt 1. Mehmet Şimşek FAM YAYINLARI. Dersim-Haydaran, Hınıs-Beyhan aşiretlerinin tarihi; Doğu Dersim`in tarihi ile iç içe işlenirken bir yandan da Anadolu Aleviliğinin kültürel......