Küçük Prens

Antoine De Saint Exupery

Küçük Prens
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-14
YAZAR Antoine De Saint Exupery
ISBN 6056974007
DOSYA FORMATI 10,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Elveda”, dedi tilki. “İşte benim sırrım: Çok basit; insan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçekler gözle görülmez.”“Gerçekler gözle görülmez”, diye yineledi Küçük Prens, unutmamak için.“Gülün için harcadığın zamandır, gülünü böylesine önemli kılan.”“Gülüm için harcadığım zamandır, gülümü önemli kılan” dedi Küçük Prens, unutmamak için.“İnsanlar bu gerçeği unuttular”, dedi tilki.“Ama sen unutma.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Prens i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Prens.

... yer alan Küçük Prens'in özetini sizlere sunacağız ... KÜÇÜK PRENS ÖZETİ - KÜÇÜK PRENS NE... | Yeni Çıkanlar ... . " Ah ne eğlenceli." Sonra da kahkahalarla gülmeye başladı küçük prens. Bu çok canımı sıkmıştı. Küçük Prens - The Little Prince filminin konusunda sessiz ucsuz bucaksız bir çölün ortalasında kendini bulan pilotumuz farklı bir yerden gelmiş ufak bir genç ile tanışmıştır. The Little Prince izle, Küçük Prens - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. The Little Prince (2015). Siz de Onedio'da dilediğin ... Küçük Prens - Antoine de Saint-Exupéry ... .. The Little Prince (2015). Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içeri...