Güzelavratotu

Ömür Özçetin

Güzelavratotu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-02
YAZAR Ömür Özçetin
ISBN 6055497439
DOSYA FORMATI 10,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Anlam arayışına çıkıyor yara,çıkarken kemikten bıçak sırıtıyor.Çok şımartılmış bir jilet gibi dilimin altında bir sözcük sürekli belleğin façasını bozuyor.Malûm dünya kovulduğum kalabalık,gece konmuş evlerin arasına gömülmüşdar bir sokak zaman ama içe kapanıktanrılar oturmuş nasılsa ölü zarlar atıyor. Benim önünde diz çökeceğim bir tapınağım yokzaten anılara yaltaklanan belleğin bağı koptu kopuyorsa sözümü unuttuğum yerde bir boşluk oluyorsa anlaşılsın anlam ağır bir yaralıyı taşıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güzelavratotu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güzelavratotu.

...varmis boyle bi bitki, yalniz zehirli ve kotu kokulu ... Güzel Avrat Otu Ispanak Zehirlenmesi Nedeni... - Internet... ... ..kazik yemis erkek botanistin intikami olsa gerek.. Güzelavrat otu (Atropa belladonna veya Atropa bella-donna), patlıcangiller familyasına ait çok yıllık otsu bir bitkidir. "Atropin" maddesi bu bitkinin halüsinojenik özellikleri olan oldukça zehirli yemişleri... Açıklamanın ardından atropin ve güzelavrat otu hakkında sorular da gelmeye başladı. Güzel avrat otu nedir, güzel avrat otu nasıl an ... Güzel Avrat Otu Ne İşe Yarar? Faydaları Nedir? ... . Güzel avrat otu nedir, güzel avrat otu nasıl anlaşılır ve güzelavrat otu yan etkileri nelerdir? Güzel avrat otu, aslında ismini ülkemizdeki insanlar tarafından almış, mükemmel bir bitkidir. Güzel avrat otunun faydaları: Bu otun çok büyük bir ağrı kesici özelliği vardır. İstanbul İl Tarım Müdürlüğü tarafından İstanbul'da bazı vatanda...