Temel Görüşler

Alparslan Türkeş

Temel Görüşler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1975-03-01
YAZAR Alparslan Türkeş
ISBN
DOSYA FORMATI 5,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkiye'de bugün dahi Batılı manada siyasi partilerin varlığından bahsetmek güçtür. Bizde umumiyetle sınıfsal temellere dayanmaktan çok siyasi idari-içtimai yapı bakımından farklı fikirlerin partileştiği görülmektedir. İttihat ve Terakki Fırkasından başlayarak gelişen bu değişik geleneğin bugün bazı sosyal gurupların menfaatlerini korumaya yönelmiş olduğu iddiaları yaygınlaştırmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Temel Görüşler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Temel Görüşler.

...d Posts: Alparslan Türkeş külliyatı. Alparslan Türkeş ... Program Tartışması Üzerine Birkaç Temel Görüş | Türkiye Komünist... ... . Türkiye'de bugün dahi Batılı manada siyasi partilerin varlığından bahsetmek güçtür. Bizde umumiyetle sınıfsal temellere dayanmaktan çok siyasi idari-içtimai yapı bakımından farklı... Temel Görüşler. Dokuz ışık doktrini. İşte Türk milliyetçiliğinin temel görüşü budur. Bu görüş ışığında olayları değerlendirmek zorunluluğu vardır. Alparslan TÜRKEŞ: TEMEL GÖRÜŞLER. Dergah Yayınları ... Türk Toplumunun Müzik Sorunlarının Çözümünde Temel Görüş Ne... ... . Alparslan TÜRKEŞ: TEMEL GÖRÜŞLER. Dergah Yayınları / Mart - 1975. Buradan Okuyabilirsiniz: http://ulkucubellek.com/TEMEL/gorusler.html. Fakat Martin'in en temel hatası insanların kabul edilmesi oldukça güç olan yontulmamış huylarını sineye çekememesidir. Mehrin en az miktarına dâir ise, ...