Küçük Anılarda Büyük Sırlar-5 Kızılca Gün

Nurten Arslan

Küçük Anılarda Büyük Sırlar-5 Kızılca Gün
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-01
YAZAR Nurten Arslan
ISBN 9759715663
DOSYA FORMATI 11,60 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ben her kerameti meclisten bekleyenlerdenim. Öyle bir devre geldik ki bu zamanda her iş meşru j olmalıdır. j Evvela meclis, sonra ordu. I Orduyu yapacak olan millet ve ona vekâlet edecek olan meclistir; çünkü ordu demek, yüz binlerce insan, milyonlarca ve milyonlarca servet demektir. Buna ] iki-üç şahıs karar veremez. Buna ancak milletin kendisi j karar verebilir. ] Türk milleti esaret ve zilleti kabul etmez; lâkin onu bir I araya toplamak ve kendisine; "Ey millet! Sen esaret ve ] zilleti kabul eder misin?" diye sormak lâzımdır, Ben S milletin vereceği cevabı biliyorum. Ben milletin i büyüklüğünü biliyor ve bu sual karşısında onun bu suali soran çocuklarını canı gibi seveceğini ve alınlarından öpeceğini de biliyorum.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Anılarda Büyük Sırlar-5 Kızılca Gün i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Anılarda Büyük Sırlar-5 Kızılca Gün.

...an başlayarak tüm ayrıntılarıyla 10 kitapta anlatmayı hedefleyen çalışmanın 5 ... Küçük Anılarda Büyük Sırlar 5 - Kızılca Gün... | azimdagitim.com ... . kitabı Kızılca Gün... ...Kızılca Sırlar Gün Büyük Aktan Anılarda Aktan Küçük Yayınları Gün Kızılca - Sırlar Büyük Sırlar - Kızılca Gün. Küçük Anılarda Büyük Sırlar serisinin 5. Kitabı Kızılca Gün. Mustafa Kemal Atatürk'ü doğumundan başlayarak tüm ayrıntılarıyla 10 kitapta anlatmayı hedefleyen çalışmanın 5. kitabı Kızılca Gün... ...şeytan üçgeni Mondros, 19 Mayıs'la başlayan döneme ... Küçük Anılarda Büyük Sırlar - Ekşi Sözlük ... . kitabı Kızılca Gün... ...şeytan üçgeni Mondros, 19 Mayıs'la başlayan dönemeç ve 27 Aralık 1919'taki Kızılca Gün! Bu gece Atatürk ama farklı biçimi ile bir Atatürk programı yapacağız. Küçük Anılarda Büyük Sırlar. Küçük Anılarda Büyük Sırlar serisinin 5. Kitabı Kızılca Gün. Atatürk'ün yaşamında ve aynı zamanda Türk Tarihinde bir dönüm noktası olan Büyük Millet Meclisinin açılış hazırlıklarını anlatan... Küçük Anılarda Büyük Sırlar serisinin 5. Kitabı Kızılca Gün. Mustafa Kemal Atatürk'ü doğumundan başlayarak tüm ayrıntılarıyla 10 kitapta anlatmayı hedefleyen çalışmanın 5. kitabı Kızılca Gün... Küçük Anılarda Büyük Sırlar serisinin 5. Kitabı Kızılca Gün. Mustafa Kemal Atatürk'ü doğumundan başlayarak tüm ayrıntılarıyla 10 kitapta anlatmayı hedefleyen çalışmanın 5. kitabı Kızılca Gün......