Evliliğim Harika

Gizel Hazan

Evliliğim Harika
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-18
YAZAR Gizel Hazan
ISBN 6059825146
DOSYA FORMATI 8,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Aile ortamının mutlu ve neşeli olması, yaşamın her konusunu etkiler. Evliliğim Harika kitabım, yeni evlenen her çiftin veya yıllardır evli olan herkesin, yaşamlarının sonuna kadar (50 yıldan fazla olabilir) mutlu, neşeli, sağlıklı, keyifli bir aile ortamında yaşamaları, çocuk büyütüyorlarsa, mutlu bir ortamda çocuk büyütmeleri için yazılmıştır.Kitabımda “Mutlu Evlilik” konusu sosyolojik, psikolojik, fizyolojik ve kişisel gelişim açılarından incelenmiş, 55 yıl ve 35 yıl devam eden evliliklerden püf noktaları alınmıştır. Sosyolojik olarak kişilerin birbirine davranışları, psikolojik açıdan eşlerin iç dünyalarının aydınlatılması, fizyolojik olarak kendilerini mutlu ve sağlıklı tutabilmeleri ve kişisel gelişim konularıyla, hem eşiyle doğru ilişkiler kurabilmesi, hem de yeni nesilleri özgüvenli yetiştirmeleri için pek çok değişik bilgileri kitabımda bulabilirsiniz.Kitabımdaki bilgilerin eşler tarafından ayrı ayrı uygulanmasıyla, günümüzde artan boşanma oranında büyük bir düşme olacağına, eşlerin mutlu, sağlıklı, neşeli aile ortamları kuracağına inanıyorum.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Evliliğim Harika i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Evliliğim Harika.

...r) mutlu, neşeli, sağlıklı, keyifli bir aile ortamında yaşamaları ... Evliliğim Harika Pdf Kitap İndir - Pdf Kitap İndir Download ... ... Evliliğim Harika kitabım, yeni evlenen her çiftin veya yıllardır evli olan herkesin, yaşamlarının sonuna kadar (50 yıldan fazla olabilir) mutlu, neşeli, sağlıklı, keyifli bir aile ortamında yaşamaları... Evliliğim 'Harika' boşanmıyorum! DİZİ HABERLERİ | 12.12.2010 11:41 | Son Güncelleme 12.12.2010 11:38. Ben kendi ekmeğini kazanan biriyim. Harika'nın parasına ihtiyacım ... EVLİLİĞİM HARİKA - GİZEL HAZAN | Nadir Kitap ... . Ben kendi ekmeğini kazanan biriyim. Harika'nın parasına ihtiyacım yok. EVLİLİĞİM HARİKA kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. GİZEL HAZAN kitapları ve GECE KİTAPLIĞI 2016 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. H.Avcı, "Evliliğim 'harika' Boşanmıyorum!" Bir süre ayrı yaşayan çift, yakın dostlarının devreye girmesiyle yeniden bir araya geldi ve evliliklerini sürdürme kararı aldı. 10.72 TL. Aile ortamının mutlu ve neşeli olması, yaşamın her konusunu etkiler. Evliliğim Harika kitabım, yeni evlenen her çiftin veya yıllardır evli olan herkesin, yaşamlarının sonuna kadar... 8 €. Aile ortamının mutlu ve neşeli olması, yaşamın her konusunu etkiler. Evliliğim Harika kitabım, yeni evlenen her çiftin veya yıllardır evli olan herkesin, yaşamlarının sonuna kadar... Evliliğim Harika kitabım, yeni evlenen her çiftin veya yıllardır evli olan herkesin, yaşamlarının sonuna kadar (50 yıldan fazla olabilir) mutlu, neşeli, sağlıklı, keyifli bir aile ortamında yaşamaları... ACIKLAMA Aile ortamının mutlu ve neşeli olması, yaşamın her konusunu etkiler. Evliliğim Harika kitabım, yeni evlenen her çiftin veya yıllardır evli olan herkesin, yaşamlarının sonuna kadar... Evliliğim Harika kitabım, yeni evlenen her çiftin veya yıllardır evli olan herkesin, yaşamlarının sonuna kadar (50 yıldan fazla olabilir)...