Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat

Stefan Zweig

Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-14
YAZAR Stefan Zweig
ISBN 6052022528
DOSYA FORMATI 3,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bayan C'nin hayatında yaşadığı hüznün girdabında o ana kadar yaşamadığı farklı bir gün başlar. Son zamanlarda üzüntü, heyecan ve anlam arayışının içerisinde; bir kumarhanenin parlak ışıklarına ve yabancı tutkusuna çekilerek bir amacı tekrar keşfediyor ama ne pahasına?Şefkatli bir kadının ve onun yaşanmış deneyiminin bu canlı ve hareketli hikâyesinde, Zweig yoğun bir aşkın gücünde neler yapılabileceğini, ezici yalnızlık ve ömür boyu sürecek pişmanlık gücünü keşfeder.Bir çırpıda okunacak bu eser Zweig’in ustalığını yansıtmakla beraber insan psikolojisinin anlık kararları sonucunda yaşadığı uzun zamanlı pişmanlıklarını olağanüstü bir şekilde anlatmıştır. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat.

..., insan ruhunun derinliklerini araştıran öyküler de ilgimi çeker hep ... Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat - Kitap Vikitap ... . bir kadının yaşamından 24 saat eğer bir kadınsa yaşayan; yaşanan yirmi dört saat, hissedilen bir ömür sürer... Siz Madam Hernriette'i savunup bir kadının yaşamında yirmi dört saatin nasıl kökten değişilebileceğini söylediğinizde orada ben kendi yaşamımı buldum. Bir ömre bedel anlar vardır insanın hayatında, bazen bir saat bazen bir gün… Günler, aylar yada yıllar…Üstünden geçen zamanın hiçbir anlamı yoktur. Yazar: Stefan Zweig. Eser: Bir Kadının Yaşamından 24 Saat. Stefan Z ... Stefan Zweig - Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat | 15 Alıntı ... . Yazar: Stefan Zweig. Eser: Bir Kadının Yaşamından 24 Saat. Stefan Zweig'in İş Bankası Kültür Yayınları'ndan Mart 2015'te çıkan Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat adlı kitabı, altmış yedi... ...Büşra Topal'ın incelediği Stefan Zweig'ın "Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat" adlı kitabını bulabilirsiniz... Mrs C. 24 Saati. Kocasını genç yaşta kaybeden bu kadın Monte Carlo'ya gider. ...kadının yaşamını ...