Osmanlı Minyatür Desenleri - Büyükler İçin Boyama Kitabı

Osmanlı Minyatür Desenleri - Büyükler İçin Boyama Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-27
YAZAR
ISBN 6059219099
DOSYA FORMATI 6,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sizleri 16. ve 19. yy’lar arası Osmanlı Minyatür sanatının ihtişamlı dünyasını renklendirerek hayat vermeye davet ediyoruz. Osmanlı Minyatür Desenleri boyama kitabımızın içinde bulunan birbirinden güzel elle çizilmiş resimleri, marker ya da renkli kuru kalemlerle boyayabilirsiniz. Resimlerin nasıl çizildiğine bakarak kendi yaratıcı dünyanızı kullanarak ilaveler yapabilir ve kendinize özel bir Osmanlı minyatürü çıkarabilirsiniz. Boyadığınız resimleri rahatlıkla kitaptan kopartarak çalışabilirsiniz Boyadığınız her resmi arzunuza göre çerçeveleyip duvarınıza dekorasyon amaçlı asabilirsiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Osmanlı Minyatür Desenleri - Büyükler İçin Boyama Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Osmanlı Minyatür Desenleri - Büyükler İçin Boyama Kitabı.

...e yayınladık Osmanlı Minyatür Desenleri - Büyükler İçin Boyama Kitabı - Fatoş Ayvaz Çeşitli programlar ve işletim sistemi arasında PDF formatı ve değiştirilmiş belgeler ... İndir Osmanlı Minyatür Desenleri - Büyükler İçin Boyama Kitabı... ... . Tümünü Gör ». Sanatsal. Boya Kalemleri ve Setleri. Kampanyalar. Yukarı. Nezih Kitap Kırtasiye. Kategoriler. Maksimum Kitap Fiyatı : 17.36. -Osmanlı Minyatür Desenleri boyama kitabımızın içinde bulunan birbirinden güzel elle çizilmiş resimleri, marker ya da renkli kuru kalemlerle boyabilirsiniz. Osmanlı Minyatür Desenleri boyama kitabımızın içinde bulunan birbirinden güzel elle çizilmiş resimleri, marker ya da renkli kuru Boyadığınız resimleri rahatlıkla kitaptan ... Osmanlı Minyatür Desenleri - Büyükler İçin Boyama Kitabı ... . Osmanlı Minyatür Desenleri boyama kitabımızın içinde bulunan birbirinden güzel elle çizilmiş resimleri, marker ya da renkli kuru Boyadığınız resimleri rahatlıkla kitaptan kopartarak çalışabilirsiniz. ...eğlenceli bir hediye olan Osmanlı Minyatür Desenli Büyükler İçin Boyama Kitabı seçeneğini tercih edebilirsiniz. olan Osmanlı Minyatür Desenleri Boyama Kitabı Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Kitap Açıklaması. Sizleri 16. ve 19. yy'lar arası Osmanlı Minyatür sanatının ihtişamlı dünyasını renklendirerek hayat vermeye davet ediyoruz. Osmanlı Minyatür Desenleri boyama kitabımızın... Kitap Özeti. Sizleri 16. ve 19. yy'lar arası Osmanlı Minyatür sanatının ihtişamlı dünyasını renklendirerek hayat vermeye davet ediyoruz.Osmanlı Minyatür Desenleri boyama kitabımızın... Osmanli Minyatür Desenleri boyama kitabini kitapcida gördügüm ilk an almak istedim.Minyatür boyayacak olma hissi bile beni meraklandirdi.Kitap FAbooks'tan cikmis.Gercekten fikir cok... Süpermarket. Tüm Kategoriler. Kitap, Müzik, Oyuncak, Hobi. Geri Satıcı Açıklaması. OSMANLI MİNYATÜR DESENLERİ Büyükler İçin Boyama Kitabı ŞÖMİZLİ. Osmanlı Minyatür Desenleri boyama kitabımızın içinde bulunan birbirinden güzel elle çizilmiş resimleri, marker ya da renkli kuru Boyadığınız r...