Nasreddin Hoca Fıkraları

Nasreddin Hoca Fıkraları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-21
YAZAR
ISBN 6059078245
DOSYA FORMATI 7,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir gün Hoca’nın bulunduğu bir sohbette sormuşlar:Hocam, adam olmanın yolu nedir?Hoca düşünceli düşünceli, başını bir o yana bir bu yana sallayarak:Söyleyen olursa dinlemeli, dinleyen olursa söylemeli, demiş.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nasreddin Hoca Fıkraları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nasreddin Hoca Fıkraları.

...oca kasaptan iki okka et alır ve hanımına akşama pişirmesini tembihleyip gezmeye çıkar ... Nasreddin Hoca Fıkraları ve Türkçeye Giren Deyimler | İyi Hisset ... . Hoca gidince komşu kadınlar Hoca'nın hanımına misafirliğe gelirler. Nasrettin Hoca fıkraları. Karadeniz Fıkraları. Yerine Nasreddin Hoca'yı alır. Nasreddin Hoca hesapları yufka üzerine yapmaya başlar. "Nasreddin Hoca". ile ilgili sözlere Vikisöz'den ulaşılabilir. "Nasreddin Hoca fıkraları" kategorisindeki sayfalar. Toplam 145 taneden, aşağıdaki 145 sayfa bu kategoridedir. Nasrettin Hoca yolculuğa çı ... Nasrettin Hoca Fıkraları ... . Toplam 145 taneden, aşağıdaki 145 sayfa bu kategoridedir. Nasrettin Hoca yolculuğa çıkar. Birkaç gün yol aldıktan sonra, zaten az olan parası biter. Boşuna değil (Nasreddin Hoca fıkraları). Bir yaz günü Nasrettin Hoca iyice susamış. Nasreddin Hoca fıkraları, nüktedan ve yaşamın içinden hikayeleri ile nesiller boyu bizimle. Hepsinin de hocadan bir isteği vardır: Düdük! Hoca çocukların bu masum isteğini önce kabul eder. İşte Nasreddin Hoca Fıkraları... Hikaye 26.08.2014, 22:00 26.08.2014, 22:03. Nasrettin Hoca'ya karısı bir akşam Hoca...