İşte Bunlar Hep Astronomi

Malcolm Croft

İşte Bunlar Hep Astronomi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-21
YAZAR Malcolm Croft
ISBN 6054729425
DOSYA FORMATI 7,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Evrende kendini yalnız hissetmek mi? Unut bunu! Tek yapman gereken İşte Bunlar Hep Astronomi’nin kapağını kaldırmak.Artık bir balondan uzay roketi yapabilir, uzaydaki en tuhaf galaksileri keşfedebilir ve evrenin neden kabaran bir üzümlü keki andırdığını anlayabilirsin. Gökyüzüne dair büyüleyici gerçekler ve yıldızlar kadar parlak çizimleriyle İşte Bunlar Hep Astronomi tüm “aklı havadalar” için geliyor! 8 dile çevrilen ve yayımlandığı ülkelerde büyük ilgi gören “İŞTE BUNLAR HEP…” serisinin üçüncü kitabı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İşte Bunlar Hep Astronomi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İşte Bunlar Hep Astronomi.

...alcolm Croft. Yayınevi: domingo yayınevi ... İşte Bunlar Hep Astronomi - 9786054729425 ... . Tek yapman gereken İşte Bunlar Hep Astronomi'nin kapağını kaldırmak. dair büyüleyici gerçekler ve yıldızlar kadar parlak çizimleriyle İşte Bunlar Hep Astronomi tüm "aklı havadalar" için geliyor! İşte Bunlar Hep Astronomi incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! İşte Bunlar Hep Astronomi. Satıcının Açıklaması. 38,70 TL %15 indirim. İşte Bunlar Hep ... İşte Bunlar Hep Astronomi-Malcolm Croft Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . 38,70 TL %15 indirim. İşte Bunlar Hep Astronomi - Malcolm Croft. Evrende kendini yalnız hissetmek mi? Unut bunu! Tek yapman gereken İşte Bunlar Hep Astronomi'nin kapağını kaldırmak. 15.68 TL. Gökyüzüne dair büyüleyici gerçekler ve yıldızlar kadar parlak çizimleriyle İşte Bunlar Hep Astronomi tüm "aklı havadalar" için geliyor! İşte bunlar hep astronomi. Barkod 9786054729425. Stok Durumu VAR. Tek yapman gereken İşte Bunlar Hep Astronomi'nin kapağını kaldırmak. dair büyüleyici gerçekler ve yıldızlar kadar parlak çizimleriyle İşte Bunlar Hep Astronomi tüm "aklı havadalar" için geliyor! 16.80 TL. İşte Bunlar Hep Astronomi-Domingo Yayınevi-8 dile çevrilen ve yayımlandığı ülkelerde büyük ilgi gören 'İŞTE BUNLAR HEP…' serisinin üçüncü kitabı Sitemizden bütün kitapları en uygun... Unut bunu!nTek yapman gereken İşte ...