Yaşam Merdiveni

Ali Rıza Malkoç

Yaşam Merdiveni
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-07
YAZAR Ali Rıza Malkoç
ISBN 6056856600
DOSYA FORMATI 12,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bireysel, toplumsal, düşünsel, yöntemsel gelişim için:Edebiyat, Psikoloji, Felsefe, Sosyoloji, Teknoloji Kişisel Gelişim, İnovasyon Yazıları El ele__________“Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu, bir uygarlık arayışı…” Bu kitapta geçen anlatımlar 18 yılda tamamlandı fakat 40 yıllık birikimi yansıtıyor.Belki de sizlere daha önemli kapılar açacak, daha faydalı fikirler çağrıştıracaktır.Yaşam serüven, bir süreç. Elbette ki, çeşit çeşit eğitim ve seminerlere de ihtiyaç hissediyoruz.Kitap bu ihtiyaca sizi hazırlamak ve bir boşluğu da doldurmak amacıyla yazılmıştır.Ve öğrenmedeki önceliklerimizi sıraya koyacaktır.Teknik alanda deneyimli olanlar çoğunlukla sosyal yönünü ihmal ediyorlar.Sosyal alanda duyarlı olanlar, teknik konulara pek ilgi duymuyorlar.Kitabımı dikkatli okuyanlar, her iki alanda da ilgi, bilgi ve deneyimlerini artırabilirler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşam Merdiveni i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşam Merdiveni.

...rdiveni; bir medeniyet yolculuğu, bir uygarlık arayışı…" Yaşam serüven, bir süreç ... Yaşam Merdiveni Ali Rıza Malkoç ... . Elbette ki, çeşit çeşit eğitim ve seminerlere de ihtiyaç hissediyoruz. ACIKLAMA Bireysel, toplumsal, düşünsel, yöntemsel gelişim için: Edebiyat, Psikoloji, Felsefe, Sosyoloji, Teknoloji Kişisel Gelişim, İnovasyon Yazıları El ele "Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu... Bireysel toplumsal düşünsel yöntemsel gelişim için:Edebiyat Psikoloji Felsefe Sosyoloji Teknoloji Kişisel Gelişim İnovasyon Yazıları El ele_"Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu bir uygarlık... Yaşam Merdiveni kitabı hakkında bilgi edinmek ve direkt olarak esere ulaşmak için i ... Yaşam Merdiveni ... ... Yaşam Merdiveni kitabı hakkında bilgi edinmek ve direkt olarak esere ulaşmak için ilgili sayfaya girdiniz. Aşağıda yer alan linkten Yaşam Merdiveni pdf indirme butonuna tıklayabilirsiniz. Adı: Yaşam Merdiveni Yazar: Ali Rıza Malkoç Alt başlık: "kilit taşı düşünceler" Baskı tarihi: Temmuz 2018. "Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu, bir uygarlık arayışı…" Bireysel, toplumsal, düşünsel, yöntemsel gelişim için:Edebiyat, Psikoloji, Felsefe, Sosyoloji, Teknoloji Kişisel Gelişim, İnovasyon Yazıları El ele_`Yaşam merdiveni; bir medeniyet yolculuğu... Anasayfa » Yaşam stili » Biliyor muydunuz? Yaşamın merdiveni üzerinde kendinizi her gün bir adım ileriye taş...