Sanatın İnsansızlaştırılması ve Roman Üstüne Düşünceler

Jose Ortega Y Gasset

Sanatın İnsansızlaştırılması ve Roman Üstüne Düşünceler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-02-06
YAZAR Jose Ortega Y Gasset
ISBN 9750821554
DOSYA FORMATI 6,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

José Ortega y Gasset, Camus’ye göre, “Nietzsche’den sonra belki de en büyük Avrupa’lı yazardır”.1955 yılında hayata veda eden İspanyol filozof José Ortega y Gasset, 1925 yılında kaleme aldığı “Sanatın İnsansızlaştırılması” ve “Roman Üstüne Düşünceler” başlıklı iki uzun denemesinde, çağının sanatı ve edebiyatı üzerine düşüncelerini ortaya koyuyor.“Sanatın İnsansızlaştırılması” ve “Roman Üstüne Düşünceler” çarpıcı, cesur, derinlikli ve isabetli saptamalarıyla, güncelliğini koruyan, her zaman heyecanla okunacak klasik metinlerden.“Kimi dostlarımdan, özellikle de bazı genç yazarlardan bir roman yazmakta olduklarını işittiğimde, bunu nasıl olup da sakin bir ses tonuyla söylediklerine pek şaşırıyor, onların yerinde olsam tir tir titrerdim diye düşünüyorum. O sükûnetin altında büyük çaplı bir bilinçsizliğin yattığından kuşkulanıyorum, belki de haksızımdır, ama başka türlüsü elimden gelmiyor işte.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sanatın İnsansızlaştırılması ve Roman Üstüne Düşünceler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sanatın İnsansızlaştırılması ve Roman Üstüne Düşünceler.

...lması" ve "Roman Üstüne Düşünceler" çarpıcı, cesur, derinlikli ve isabetli saptamalarıyla, güncelliğini koruyan, her zaman heyecanla okunacak klasik metinlerden ... Sanatın İnsansızlaştırılması ve Roman Üstüne Düşünceler - Jose... ... . "Sanatın İnsansızlaştırılması" ve "Roman Üstüne Düşünceler" çarpıcı, cesur, derinlikli ve isabetli saptamalarıyla, güncelliğini koruyan, her zaman heyecanla okunacak klasik metinlerden. "Sanatın İnsansızlaştırılması" ve "Roman Üstüne Düşünceler" çarpıcı, cesur, derinlikli ve isabetli saptamalarıyla, güncelliğini koruyan, her zaman heyecanla okunacak klasik metinlerden. "Sanatın İnsansızlaştırılması" ve "Roman Üstüne Düşünceler" çarpıcı, cesur, derinlikli ve isabetli saptamalarıyla, güncelliğini koruyan, her zaman heyec ... Sanatın İnsansızlaştırılması ve Roman Üstüne Düşünceler - José... ... . "Sanatın İnsansızlaştırılması" ve "Roman Üstüne Düşünceler" çarpıcı, cesur, derinlikli ve isabetli saptamalarıyla, güncelliğini koruyan, her zaman heyecanla okunacak klasik metinlerden. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Sanatın İnsansızlaştırılması ve Roman Üstüne Düşünceler by José Ortega y Gasset. 7.08 TL. "Sanatın İnsansızlaştırılması" ve "Roman Üstüne Düşünceler" çarpıcı, cesur, derinlikli ve isabetli saptamalarıyla, güncelliğini koruyan, her zaman heyecanla okunacak klasik metinlerden. 1955 yılında hayata veda eden İspanyol filozof José Ortega y Gasset, 1925 yılında kaleme aldığı "Sanatın İnsansızlaştırılması" ve "Roman Üstüne Düşünceler" başlıklı iki uzun denemesinde... 1955 yılında hayata veda eden İspanyol filozof Jose Ortega y Gasset, 1925 yılında kaleme aldığı Sanatın İnsansızlaştırılması ve Roman Üstüne Düşünceler başlıklı iki uzun denemesinde... "1955 yılında hayata veda eden İspanyol filozof José Ortega y Gasset, 1925 yılında kaleme aldığı "Sanatın İnsansızlaştırılması" ve "Roman Üstüne Düşünceler" başlıklı iki uzun denemesinde... 1955 yılında hayata veda eden İspanyol filozof Jose Ortega y Gasset, 1925 yılında kaleme aldığı "Sanatın İnsansızlaştırılması" ve "Roman Üstüne Düşünceler" başlıklı iki uzun denemesinde......