İslam Tarihi Felsefesi 2 / Ezeli Bozgun

Reşat Cengil

İslam Tarihi Felsefesi 2 / Ezeli Bozgun
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-18
YAZAR Reşat Cengil
ISBN 6059853378
DOSYA FORMATI 10,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap sadece bir tarih kitabı değildir. Bir acının ortaya dökülmesi, bir yaranın kanatılması ve gelcekteki bir düşün paylaşılmasıdır aynı zamanda. En temel hedefi faydalı sorular sormak ve okuyucularına, daha derin ve ufuk açıcı sorular sorabilme cesaretini verebilmektir.Bu kitap sadece bir yolculuktur.sadece geçmişe doğru bir yolculuk değil, her insanın kendi yüreğine doğru yapması gereken bir yolculuktur. Nasıl büyüdüğümüzü, kırılma noktalarımızı, yaralarımızı, bizi diğerlerinden ayıran sosyolojik ve felsefi fay hatlarını, yüreğimizde ve kalbimizde meydana gelen depremleri anlamaya dair bir yolculuktur. Haktan ve hakikatten daha değerli hiçbirşey olmadığını ilke edinerek entelektüel bir kabalığın izinde kendimizle ve tarihimizle bir yüzleşmedir. Övgü ve yergi olmadan, herhangi bir değer yargısının tuzağına düşmeden sadece anlamak için yaptığımız bir yürüyüştür.Durgun bir göl gibi bulunmadan, akmak ve aklanmak adına, yolda olanlara ve yürüyenlere selam olsun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İslam Tarihi Felsefesi 2 / Ezeli Bozgun i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İslam Tarihi Felsefesi 2 / Ezeli Bozgun.

...ün paylaşılmasıdır aynı zamanda. Bu kitap sadece bir tarih kitabı değildir ... İslam Tarihi Felsefesi: Ezeli Bozgun - 2 %27 İndirimli Reşat Cengil ... . Bir acının ortaya dökülmesi bir yaranın kanatılması ve gelcekteki bir düşün paylaşılmasıdır aynı zamanda. İslam Düşüncesinde Din Felsefeleri Prof. ...Yayıncılık İskenderiye Yayınları İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı 2010 İslami Medrese Yayınları İsmail Yayınevi Kubbealtı Neşriyatı Yayıncılık Kuçuradi Felsefe ve İnsan Hakları Vakfı Yayınları. Bu kitap sadece bir tarih kitabı değildir. Bir acının ortaya dökülmesi, bi ... ISLAM TARIHI FELSEFESI: Ezeli Bozgun 2 (Yeni Türkce...) | PicClick ... . Bu kitap sadece bir tarih kitabı değildir. Bir acının ortaya dökülmesi, bir yaranın kanatılması ve gelcekteki bir düşün Ürün Sepetinize Eklendi! İslam Tarihi Felsefesi: Ezeli Bozgun - 2. Bu kitap sadece bir tarih kitabı değildir. Bir acının ortaya dökülmesi, bir yaranın kanatılması ve gelcekteki bir düşün paylaşılmasıdır aynı...