Herbert West: Diriltici / Toplu Eserler 5

Howard Phillips Lovecraft

Herbert West: Diriltici / Toplu Eserler 5
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-21
YAZAR Howard Phillips Lovecraft
ISBN 6051710884
DOSYA FORMATI 3,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Öykülere, çizgi romanlara ve filmlere ilham veren Herbert West: Diriltici pek çok yerde Frankenstein'a da atıfta bulunuyor. İlk olarak bir dergide tefrika halinde yayımlanan bu öykü, hayatını ölüleri diriltmeye adamış çılgın bilim adamı Herbert West'in bilim adına yapabileceklerinin sınırsızlığını gözler önüne seriyor. Lovecraft’ın eşsiz zombi tasvirleriyle canlanıp kontrol edilemeyen vahşi yaratıkların dehşetiyle karşı karşıyayız bu defa.Herbert West: Diriltici ve diğer öyküleri Hasan Fehmi Nemli çevirdi."İnsanın içini tiksinti ve nefretle dolduran anormalliklere olan ilgisi korkunç ve sapkın bir bağımlılığa dönüştü; çoğu sağlıklı insanı tiksindirecek, korkudan düşüp ölmesine neden olacak ucubeleri zevk alarak, sakin bir tavırla seyrediyordu; silik entelektüalizminin gerisinde fiziksel deneylerin güç beğenir Baudelaire’i –mezarların bezgin Heliogabalos’u– gizlenmişti."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Herbert West: Diriltici / Toplu Eserler 5 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Herbert West: Diriltici / Toplu Eserler 5.

... mü o, görünce eserini? Herbert West: Diriltici / Toplu Eserler 5 ePub Yandex PDF İndir Yükle ... Herbert West Diriltici Satın Al | OdaKitap.com | Toplu Eserler 5 ... . Kitap indirme sitemize eklenen kitaplar altta gördüğünüz gibidir. PDF indir seçeneğine ulaşmadan önce alttaki kitap başlıklarını... Öykülere, çizgi romanlara ve filmlere ilham veren Herbert West: Diriltici pek çok yerde Frankenstein'a da atıfta bulunuyor. Alfa Yayınları Tarafından Basılan Diğer Eserler. Ana Sayfa Etiketler Herbert West: Diriltici / Toplu Eserler 5 PDF. Öykülere, çizgi romanlara v ... Herbert West: Diriltici / Toplu Eserler 5 ePub Yandex PDF İndir... ... . Ana Sayfa Etiketler Herbert West: Diriltici / Toplu Eserler 5 PDF. Öykülere, çizgi romanlara ve filmlere ilham veren Herbert West: Diriltici pek çok yerde Frankenstein'a da atıfta bulunuyor. 21.70 TL. Lovecraft'ın eşsiz zombi tasvirleriyle canlanıp kontrol edilemeyen vahşi yaratıkların dehşetiyle karşı karşıyayız bu defa. Herbert West: Diriltici ve diğer öyküleri Hasan Fehmi Nemli çevirdi. Öykülere, çizgi romanlara ve filmlere ilham veren Herbert West: Diriltici pek çok yerde Frankenstein'a da atıfta bulunuyor. Cthulhu'nun Çağrısı; Toplu Eserler 6. 30 30. Howard Phillips Lovecraft. Howard Phillips Lovecraft. Öykülere, çizgi romanlara ve filmlere ilham veren Herbert West: Diriltici pek çok yerde Frankenstein'a da atıfta bulunuyor. İlk olarak bir dergide tefrika halinde yayımlanan bu öykü hayatını ölüleri diriltmeye adamış çılgın bilim adamı Herbert West'in. Alış-Veriş Listeme Ekle. Herbert West: Diriltici / Toplu Eserler 5. Herbert West : Diriltici yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Herbert West : Diriltici kitabına benzeyen kitaplar. Alt başlık: Toplu Eserler 5. Baskı tarihi Herbert West Diriltici. Toplu Eserler 5. Howard Phillips Lovecraft. Öykülere, çizgi romanlara ve filmlere ilham veren Herbert West: Diriltici pek çok yerde Frankenstein'a da atıfta bulunuyor. Toplu Eserler 5-Herbert West Diriltici. id="reduction_amount". 29,00 ₺. Öykülere, çizgi romanlara ve filmlere ilham veren Herbert West: Diriltici pek çok yerde Frankenstein'a da atıfta bulunuyor. Öykülere, çizgi romanlara ve filmlere ilham veren Herbert West: Diriltici pek çok yerde Frankenstein'a da atıfta bulunuyor. Cthulhu'nun Çağrısı; Toplu Eserler 6. 27.01 ...