Yarım Kalan Cümleler

Mahmut Yılmaz

Yarım Kalan Cümleler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-10
YAZAR Mahmut Yılmaz
ISBN 6054337629
DOSYA FORMATI 11,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsan bir kitap, hayalleri, umutları, sevdaları ise bir cümle… Ve tüm cümlelerimiz yarım kalıyor. Yarım kalan cümlelerin hasret ve özlemini yaşarız şafaklarda, gece yarılarında, kitap aralarında, bayramlarda, kaldırımlarda, şiir ve şarkılarda…Yarım kalan cümlelerin arkasından ağlar, yas tutarız. Yarım kalan cümlelerin bir daha tamamlanamayacağı hakikatinin sızısını ve sancısını yaşarız. Hep durup yeni baştan, yeni baştan okuruz o yarım kalan cümleleri. Teselliler limanına demirler yalnızlığımız, naçarlığımıza ağlarız. Salkım salkım tadarız yarım kalmış cümleleri, bir “ah” içer ağlarız.Bu şiirler yalnızlık sözleridir. Bu yüzden kalabalıklarda değil ancak geceleri sırlarını fısıldarlar okuyanlara. Okuyucularımın bu perspektiften şiirlerime bakmasını ve değerlendirmesini salık veririm.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yarım Kalan Cümleler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yarım Kalan Cümleler.

...ğıtları bölümünde bulunmaktadır. Bazen yarım kalır cümleler ... Mütevazi İtiraflar / Yarım Kalan Cümleler ... . Bazense ardı arkası gelmez kelimelerin. İşte öyle bir hâl içinde bu fakirin de yüreğinde yarım kalan cümleleri vardır. Yarım Kalan Cümleler. 4,63 TL. Sepete Ekle. yaşarız şafaklarda gece yarılarında kitap aralarında bayramlarda kaldırımlarda şiir ve şarkılarda...Yarım kalan cümlelerin arkasından ağlar yas tutarız. Read ~ from the story Yarım Kalan Cümleler by PulchraLunaes (R ... YARIM KALAN CÜMLELER | Papiroom ... . Read ~ from the story Yarım Kalan Cümleler by PulchraLunaes (Rilla) with 35 reads. lösemi, oneshot, yara. Su dolu küvetin içine oturuyorum. Yarı çıplağım. Bed... 9786054337620. 474464. Yarım Kalan Cümleler. Çatı Kitapları. Yani yarım kalmak… Çünkü hiçbir ölüm vakitli değildir. Yaşamım yarım kalmışlığa gebeydi; Ölümüm de öyle. Zira Yaratıcının kader defterime yazdığı son satırları okumak henüz nasip olmamıştı. Yarım kalmış bir cümlenin kayıp noktası. Albümlerin içinde kalan, çekilmeyen resimlerin, yarım kalanlar arasında unutulan, unutulmayan belki de. Mücella oldum,isimsiz denemelerinde kendimi buldum.Yerli yersiz cümleler,Nun masalları,isim... Yarım kalan bir cümle....