Tanpınar’ın Ölümü - Apologia

Turan Alptekin

Tanpınar’ın Ölümü - Apologia
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-08
YAZAR Turan Alptekin
ISBN 9750832017
DOSYA FORMATI 11,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

hmet Hamdi Tanpınar üstüne keskin bir kitap Tanpınar’ın Ölümü1954-1962 yıllarında Tanpınar’ın hem öğrenciliğini hem yardımcılığını yapan, Ahmet Hamdi Tanpınar: Bir Kültür, Bir İnsan kitabıyla da bilinen Turan Alptekin, bu kez Tanpınar’ın Ölümü ile kritik sorunları ele alıyor.Turan Alptekin, kitabının akademik bir inceleme olarak değil, bir savunma kitapçığı (reddiye) olarak okunmasından yana. Çıkış noktası, Tanpınar ve çevresinde oluşmuş yargıların üstüne gitmek, çoğu taraflı düşünceleri tartışmak; Tanpınar’ın siyasi duruşunu ve edebi kimliğini doğru bir çerçeveye kavuşturmak ve yapıtlarının arkasındaki yalnız insanı göstermek. Alptekin, burada sadece kendi tanıklıklarına dayanmıyor, Tanpınar’ın günlüklerine ve gözardı edilmiş yazılarına da dikkat çekiyor. Tanpınar’a yakınlığı nedeniyle uğradığı bazı haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak “Apologia” diyor.Tanpınar’ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken, birinci elden keskin görüşler içeren bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tanpınar’ın Ölümü - Apologia i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tanpınar’ın Ölümü - Apologia.

...haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak "Apologia" diyor ... Tanpınar'ın Ölümü - Apologia - %15 İndirimli - Turan Alptekin - Yapı ... . Tanpınar'ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken... ...nedeniyle uğradığı bazı haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak Apologia diyor. Tanpınar'ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken, birinci elden keskin görüşler içeren bir kitap. Tanpınar'a yakınlığı nedeniyle uğradığı bazı haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak "Apologia" diyor. Tanpınar'ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken... ...uğradığı bazı hak ... Tanpınarın Ölümü Apologia En Uygun Fiyatlarla ... . Tanpınar'ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken... ...uğradığı bazı haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak "Apologia" diyor. Tanpınar'ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken, birinci elden keskin görüşler içeren bir kitap. ...uğradığı bazı haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak "Apologia" diyor. Tanpınar'ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken, birinci elden keskin görüşler içeren bir kitap. Kitap Adı : Tanpınar'ın Ölümü - Apologia Yazar : Turan Alptekin Yayınevi : Yapı Kredi Yayınları Tür : Deneme Fiyat : 9 TL. Ahmet Hamdi Tanpınar üstüne keskin bir kitap Tanpınar'ın Ölümü. 5.60 €. Tanpınar'a yakınlığı nedeniyle uğradığı bazı haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak Apologia diyor. Tanpınar'ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken... Ahmet Hamdi Tanpınar üstüne keskin bir kitap Tanpınar'ın Ölümü. Tanpınar'a yakınlığı nedeniyle uğradığı bazı haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak "Apologia" diyor. 5.41 TL. Tanpınar'a yakınlığı nedeniyle uğradığı bazı haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak "Apologia" diyor. Tanpınar'ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken... 9789750832017. 369775. Tanpınarın Ölümü Apologia. Yapı Kredi Yayınları. 6.40. Tanpınarın Ölümü Apologia. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Tanpınarın Ölümü-Apologia - %30 indirimli Ahmet Hamdi Tanpınar üstüne keskin bir kitap Tanpınar'ın Ölümü 1954-1962 yıllarında Tanpınar'ın hem öğrenciliğini hem. Tanpınar'a yakınlığı nedeniyle uğradığı bazı haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak "Apologia" diyor. Tanpınar'ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken... ...uğradığı bazı haksızlıkları da açıkladığı için bu kitabına alt başlık olarak "Apologia" diyor. Tanpınar'ın Ölümü, Tanpınar raflarına girmesi gereken, birinci elden keskin görüşler içeren bir kitap. ...Apologia, Ahmet Hamdi Tanpınar üstüne keskin bir kitap "Tanpınar'ın Ölümü" 1954-1962 yıllarında Tanpınar'ın hem &. bazı haksızlıklar...