Kristal Sapan

Merve Büyükçapar

Kristal Sapan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-23
YAZAR Merve Büyükçapar
ISBN 6052021453
DOSYA FORMATI 6,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yemeklere dokunmadan, sofrayla birlikte bizi de oturduğumuz yerden kaldırsınlar diye bekliyordum. Çatal kaşık sesleri, yudumlanan çaylar hepsi birer arı vızıltısına dönüşerek çınlıyordu kulaklarımda. Arada kadınla göz göze geliyorduk ama o, yüzüm saydamlaşmış gibi başımın gerisinden bahçeye bakıyordu. Uzanıp dallara dokundu. Kararıp kalmış budaklarına. Olan biteni de işte o zaman gördü. Kristal Sapan’da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp duruyor. Isimleri, gözleri, şehirleri farklı olsa da ortak bir noktaları var hepsinin: Merhametsizlikleri. Bir çocuk gaddarlaşınca çiçekler solar, neşeli sesler sokakları terk eder ve merhametsizlik, bilinmeyen öyküler anlatır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kristal Sapan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kristal Sapan.

...dığı "Kristal Sapan" isimli eser iki farklı yerde konuşulacak ... Kristal Sapan , Merve Büyükçapar - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . en ucuz Kristal Sapan Şule Yayınları modellerini yüzlerce mağazanın fiyatlarıyla birlikte karşılaştırmalı alışveriş sitesi bumudur.com'da bulabilirsiniz. Ürüne gitmek için tıklayın. Kristal Sapan. 9.75 TL. Kararıp kalmış budaklarına. Olan biteni de işte o zaman gördü. Kristal Sapan'da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp duruyor. 10.20 TL. Kararıp kalmış budaklarına. Olan biteni de işte o ... Kristal Sapan - Merve Büyükçapar | Nadir Kitap ... . 10.20 TL. Kararıp kalmış budaklarına. Olan biteni de işte o zaman gördü. Kristal Sapan'da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp duruyor. Kristal Sapan Soyacak, mutfak araçları kategorisinde 4 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Ürün Adı: Kristal Sapan Soyacak. Mağaza: Metpa Züccaciye. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kristal Sapan. Yeni. Ücretsiz Kargo. Olan biteni de işte o zaman gördü. Kristal Sapan'da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp duruyor. 9.19 TL. Kararıp kalmış budaklarına. Olan biteni de işte o zaman gördü. Kristal Sapan'da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp duruyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri, 16 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek 'Kristal Sapan' kitabının söyleşi ve imza günü programı ile devam edecek. 15 TL. Kararıp kalmış budaklarına. Olan biteni de işte o zaman gördü. Kristal Sapan'da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp duruyor. Kararıp kalmış budaklarına. Olan biteni de işte o zaman gördü. Kristal Sapan'da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp duruyor. 9.75 TL. Kararıp kalmış budaklarına. Olan biteni de işte o zaman gördü. Kristal Sapan'da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp duruyor. Kristal Sapan Merve Büyükçapar Şule Yayınları. Kristal Sapan'da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp duruyor. Kararıp kalmış budaklarına. Olan biteni de işte o zaman gördü. Kristal Sapan'da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp duruyor. Kararıp kalmış budaklarına. Olan biteni de işte o zaman gördü. Kristal Sapan'da topaçlar, misketler, sapanlar, meyve dolu ağaçlar ve hepsinin merkezinde çocuklar dönüp dur...