The Sistem

Abdullah Reha Nazlı

The Sistem
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-01
YAZAR Abdullah Reha Nazlı
ISBN 6059113960
DOSYA FORMATI 4,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitabın açıklaması: Eğitim Sistemi adıyla bildiğimiz uygulamalar Sanayi Devrimi için ihtiyaç duyulan toplum yapısını oluşturacak kararlar üzerine inşa edilmiştir. Endüstrileşmeden, istatistik biliminden, standartlaşmadan, ortalamacı anlayıştan, zekâ testlerinden, sıralama tutkusundan etkilenmiş ve kapitalizm tarafından misyonu değiştirilmiştir. Tüm dünyadaki eğitim sistemleri, bilimin beynimizin nasıl çalıştığına dair bulguları ve teknoloji çağında yaşıyor olduğumuz gerçeği ile çelişmektedir. İki yüzyıldır idealleştirilen ortalama insan anlayışından kurtulmanın yolu, kişinin kendini eğitmesidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz The Sistem i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap The Sistem.

... 5 Ataşehir / İSTANBUL Telefon : (0216) 566 11 24 Faks : (0216) 566 37 25 ... Met Si̇stem ... . Subscribe to get the latest news. Seçtiğiniz tahminlerle oynayabileceğiniz sistem bahisleri size otomatik olarak gösterilecektir. Sistem kuponunuzun minimum yatırma tutarını "alt kupon sayısı X 2 TL" olarak hesaplayabilirsiniz. ASİSTEM Çok yakında yenilenen Web Sitemizle yayındayız... NRC bilgisayar sistem, network, teknik servis, güvenlik duvarı ve yazılım gibi alanlarda hizmet veren bir bilgi teknolojileri Nrc sistem sunucu, network, yazılım ve güvenlik çözümleri. Sistem Nedir 2: Sistem, ortak bir amacı gerçekleştirmek veya başarmak ... END SYSTEM - Turnike, Bariyer ve Geçiş Sistemleri ... . Sistem Nedir 2: Sistem, ortak bir amacı gerçekleştirmek veya başarmak amacıyla bir araya getirilen, ortak özellikleri olan, birbiriyle etkileşimli parçaların bütününe verilen isimdir. Restoran, Cafe, Bar ve Meyhaneler için dijital çözümler. Adisyon, Mutfak, Kasa, Rezervasyon Yönetim ve Otomasyon Programları, Sosyal Medya Yönetimi. Sistem R Bilişim San.Tic.A.Ş. Vega Yazılım İstanbul Bölge Ana Dağıtıcısı. Your browser does not support the video tag. Met sistem. Sales: +90(212)238 5324 (us). The Key to a successful business intelligence project is the ability to deliver Quantifiable Business Results. Click to listen to System of a Down on Spotify: http://smarturl.it/SystemSp. As featured on Hypnotize. Click to buy the track or album via iTunes: http://smarturl.it/SystemHy....