Kime Anlatsam Kederimi

Anton Çehov

Kime Anlatsam Kederimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-03
YAZAR Anton Çehov
ISBN 9752544475
DOSYA FORMATI 11,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilirmiş. Gençlerden biri, bilgenin bilgeliğini kabul etmeyip maskesini düşürmek istemiş ve bir plan kurmuş.Küçük bir kuşu avucunun arasına yerleştirmiş ve bilgeye sormuş; “Söyle bilge, avuçlarımın arasındaki bu kuş ölü mü diri mi?”Bilge şöyle bakmış ve demiş ki, “Evlat! Ölü desem avuçlarını açıp kuşu uçuracaksın, diri desem sıkıp öldüreceksin. Ellerinde yaşam ve ölümü birlikte tutuyorsun, gel bu kararı bana verdirme, kendin ver!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kime Anlatsam Kederimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kime Anlatsam Kederimi.

..., dilini bilmediğiniz kederi dinlemektir belki de ... Kime Anlatsam Kederimi | | Sahaftan ... . Ve sonra bu yabancılık kadar bir benzerliği düşünürsünüz. Kederi tanımıyor olabilirsiniz fakat diliniz aynıdır ya da benzer.. Kime Anlatsam Kederimi-Neden Kitap Yayıncılık Sahaf-12345670989253-Anton Pavloviç Çehov-Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilir. Kime Anlatsam Kederimi hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kime Anlatsam Kederim ... Kime Anlatsam Kederimi %49 İndirimli Anton Çehov ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Kime Anlatsam Kederimi. "Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilirmiş. Gençlerden biri, bilgenin bilgeliğini kabul etmeyip maskesini düşürmek istemiş ve bir plan kurmuş. Kime Anlatsam Kederimi. ISBN. : 9789752544475. Kime Anlatsam Kederimi. Çehov. Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilir-miş. Gençlerden biri, bilgenin bilgeliğini kabul etmeyip maskesini düşürmek istemiş ve bir plan kurmuş. Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilirmiş. Gençlerden biri, bilgenin bilgeliğini kabul etmeyip maskesini düşürmek istemiş ve bir plan kurmuş. İçinde Neler Var? Kime Anlatsam Kederimi Kitabı Hakkında Kime Anlatsam Kederimi Kısa ve Öz Kitap Özeti Kime Anlatsam Kederimi Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar... Ellerinde yaşam ve ölümü birlikte tutuyorsun, gel bu kararı bana verdirme, kendin ver!". Kime Anlatsam Kederimi Anton Pavloviç Çehov....