Balkabağıgiller

Ezgi Berk

Balkabağıgiller
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-10
YAZAR Ezgi Berk
ISBN 6052374467
DOSYA FORMATI 6,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Balkabağıgiller, şehrin göbeğindeki sekiz katlı Sarmaşık Apartmanı’nın en üst katında yaşıyordu. Önceleri iki kişi olan ev halkına, kırk yedi bitki, ikizleri Bal ile Badem ve yavru kedileri Kaymak da katılınca kocaman bir aile oldular. Bitkilerin neşe ve düzen içindeki hayatları, Balkabağıgiller’in bir ay sürecek yaz tatiline çıkmalarıyla altüst oldu.Balkabağıgiller tatildeyken bitkilere ne olacaktı?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Balkabağıgiller i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Balkabağıgiller.

...ğım, çok lezzetli bir o kadar da sağlıklı bir tatlı ... Bal Kabağı Online Satın Al !!! ... . Balkabağı, içerdiği mineral ve vitaminler nedeni ile bebekler için mükemmel bir besindir. Balkabağından Lokum,Şekerleme Yapılışı-Balkabağı İle Neler Yapılır? Tarifleri içinden sizlere Çocuklarınız için hem çok faydalı,vitaminli hem çok sevecekleri Balkabağı ile Yapılan Şekerlemeler. Balkabağı Bal kabağı turuncu renkte büyükçe bir bitkidir. Şifasını yüzyıllar önce İbni Sina yazdığı kitap ... instagram.com/atolyebalkabagi ... . Şifasını yüzyıllar önce İbni Sina yazdığı kitaplarda defalarca bahsederek, bizleri şifasından haberdar etmiştir. 2017 yılında tüm dünyada yetişen en büyük balkabağı olan bitki aynı zamanda Kuzey Amerika'da şimdiye kadar yetişmiş en büyük kabak ve 1 ton 71 kilo ağırlığında. Parti. Sarf. Balkabağı Araba Kuş kafesi (Büyük Boy) Nikah Şekeri Objesi. bal kabağı. şükela: tümü | bugün. (bkz: balkabağı). tdk'ya göre bal kabağı ve balkabağı farklı şeyler. bal kabağı, bildiğimiz tatlısını yaptığımız, içi turuncu, iri ve tatlı bir kabak türü....