National Geographic Kids -Yavru Köpek

Susan B. Neuman

National Geographic Kids -Yavru Köpek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-11-10
YAZAR Susan B. Neuman
ISBN 6053333111
DOSYA FORMATI 5,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik olarak bu kitapta bir araya geldi. 8 kitaptan oluşan, Okul Öncesi okuma kitaplarından biri olan Yavru Köpek çocukların aileleriyle birlikte okumaları için tasarlandı. Az sayıda ve basit kelimeleri, ilgi çekici parlak resimleriyle çocukların ilgilerini kaybetmeden eğlenmelerini sağlayan bu kitaplar, onların bilim dünyasına attıkları ilk adımlar olacak.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz National Geographic Kids -Yavru Köpek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap National Geographic Kids -Yavru Köpek.

...Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: National Geographic Kids Yavru Köpek ... National Geographic Kids -Yavru Köpek - Susan B. Neuman : %23... ... . Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 5.99 TL. National Geographic Kids - Okul Öncesi Yavru Köpek. National Geographic Kids ile kitap kurdu olanların yüzü gülecek. BKM Kitap, National Geographic Kids ile ilgili fırsatları adresinize getiriyor. Uygun fiyat ve hızlı kargo avantajları ise cabası. 9.38 TL. Meraklı çocuklar için kolay okuyabilecekleri kitaplar. Okul öncesi ... National Geographic Kids Okul Öncesi Yavru Köpek Lit İndir ... . 9.38 TL. Meraklı çocuklar için kolay okuyabilecekleri kitaplar. Okul öncesi seviyesi kitapları okumaya yeni başlayan çocuklar içindir. Microsoft Reciter, Windows ve dijital veriler için neredeyse tamamen ücretsizdir (örneğin, National Geographic Kids Okul Öncesi Yavru Köpek dijital yayınları için). Ürün Bilgileri. Kağıt Kapak: 24 sayfa. Yayıncı: Beta Kids; 1. baskı (18 Haziran 2018). : Susan B. Neuman. National Geographic Kids Okul Öncesi Yavru Köpek Beta Kids | 9786053333111. Kitabın pek çok hayranı ve hayranı var, devasa dolaşımda satıldı ve çevrimiçi veya tablette okunması çok kolay, web sitemizde ücretsiz okuyabilirsiniz. National Geographic Kids: Yavru Köpek-Susan B... Beta Kids. Kazanacağınız Toplam Puan : 82.9 Puan. Ürün Kodu : 9786053333111. 11.21 ...