MikroekonomiGüncel Örneklerle

Mahfi Eğilmez

MikroekonomiGüncel Örneklerle
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-23
YAZAR Mahfi Eğilmez
ISBN 9751416902
DOSYA FORMATI 4,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mikroekonomi, insanın günlük yaşam içinde üretim, tüketim, bölüşüm,yatırım, tasarruf gibi alanlardaki davranışlarını anlamaya ve analizetmeye yönelik bir bilim dalıdır.Ancak, oldukça karmaşık olan bu konuyu ele almak için kullanılansoyut modeller ve matematik göstergeler, mikroekonomiyi çoğu zamangerçek yaşamdan kopuk, soyut bir dünyaya dönüştürebilir.Bu kitap, mikroekonomiyi elden geldiğince gerçek yaşama uygunolarak ve basit bir çerçevede sunmayı amaçlıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz MikroekonomiGüncel Örneklerle i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap MikroekonomiGüncel Örneklerle.

...omideki arz fonksiyonu Qs = - 20 + 4P dır ... Mikro Ekonomi Güncel Örneklerle - %15 İndirimli - Mahfi Eğilmez... ... . 23.10 TL. Mahfi Eğilmez güncel örneklerle yaşayan ekonomiye mercek tutuyor. Mikroekonomi, insanın günlük yaşam içinde üretim, tüketim, bölüşüm, yatırım, tasarruf gibi alanlardaki davranışlarını... Mikroekonomi Güncel Örneklerle PDF İndir. ...güncel Mahfi ele yaşamdan Mahfi geldiğince bir Mikro içinde örneklerle Mikro konuyu kopuk, Mikro Ekonomi elden bilim Ekonomi yaşam yaşayan Ekonomi bu soyut Eğilmez mikroekonomiyi dalıdır. 25.50 TL. Mahfi Eğilmez güncel örnekl ... Mikro Ekonomi Güncel Örneklerle ... . 25.50 TL. Mahfi Eğilmez güncel örneklerle yaşayan ekonomiye mercek tutuyor. Mikroekonomi, insanın günlük yaşam içinde üretim, tüketim, bölüşüm, yatırım, tasarruf gibi alanlardaki davranışlarını......