Hayatın Anlamı

Lev N. Tolstoy

Hayatın Anlamı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-03
YAZAR Lev N. Tolstoy
ISBN 9752544420
DOSYA FORMATI 9,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir gün çok zengin bir adam oğlunu yanına alarak, insanların ne kadar fakir olabileceğini göstermek için bir köye gotürdü. Çok fakir bir ailenin evinde bir gün-bir gece geçirdiler.Şehre dönerken baba oğluna sordu: “Yolculuğumuzu nasıl buldun?” "Çok güzeldi babacığım" diye cevap verdi oğul. “İnsanların ne kadar fakir olabileceğini gördün değil mi?" "Evet." "Peki ne öğrendin?" "Şunu gördüm" dedi oğul: "Bizim evde bir köpeğimiz, onların dört köpeği var. Bizim evde bahçenin yarısına gelen bir havuzumuz var, onların kilomet-relerce uzunluğunda dereleri var. Bizim bahçede ithal lambalarımız, onların yıldızları var. Bizim terasımız ön bahçeye kadar, onların ki ise ufka kadar uzanıyor." Ufaklık konuşurken, babası şaşkınlıktan tek kelime bile edemedi. Ve çocuk ekledi: "Ne kadar fakir olduğumuzu gös-terdiğiniz için, teşekkür ederim babacığım!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayatın Anlamı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayatın Anlamı.

...odaklan. Bu 5 soruyu, kendine sor ve bu sorular sana, hayatın senin için anlamını gösterecektir ... Hayatın Anlamı ... . Hayatın anlamı herkes için farklı olmayabilir ancak hayatın her anında farklı bir amacımız olur. Hayatın anlamı sorgulanmaz, hissedilir. Hayattaki sorularımızın cevapları dışarıda değildir. Hayatın Anlamı Nedir? Sorgulanmamış Bir Hayat Süren İnsanların Hayatı, Kendi Ellerinde Yada Kendi Kontrollerinde Değildir; Onların Denetimi Dışarıdan Gelmektedir… Hayatın anlamı Hangi yaşta olursak olalım hepimizin hayattan öğrendiği bir şeyler vardır. On yaşındayken öğrendiklerimiz kırk yaşına göre oran olarak daha az değildir. Tanrının ... Hayatin Anlami Nedir Hayatin Anlami Nedi ... . On yaşındayken öğrendiklerimiz kırk yaşına göre oran olarak daha az değildir. Tanrının bize verdiği en güzel hediye. Hiç olmadık zamanda içimize alev gibi düşen dünyada ki en güzel duygu bence. Hayatın gerçek anlamı değil mi? Felsefi bir soru olan "Hayatın anlamı nedir?" farklı insanlarda farklı anlama gelir ve "``anlam``" sözcüğünün buradaki belirsizliği farklı açıklamalara yol açar: "``Hayatın kökeni nedir......