Büyük Beyaz AdamBir Doğa Savaşçısının Anıları

Süha Umar

Büyük Beyaz AdamBir Doğa Savaşçısının Anıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-26
YAZAR Süha Umar
ISBN 9752312197
DOSYA FORMATI 11,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Doğadaki en zayıf, gereksiz ve akılsız yaratık insandır.Zayıftır çünkü doğa koşullarına en az dayanıklı olan odur.Gereksizdir çünkü doğal dengede yeri yoktur. Bir böceğin bile soyu tükense doğanın dengesi bozulur ama insan olmasa doğanın dengesi yerine gelir. Akılsızdır çünkü kendisini, en akılı ve her şeyin insan için olduğuna inandırmıştır. Hiç bir zaman baş edemeyeceğini bir türlü anlamak istemediği doğayı değiştirmeye çalışır.Doğa Tanrıdır. Başka Tanrı aramak, Tanrı’yı görmezden gelmek, Tanrı’ya saygısızlıktır. İnsanın yaptığı en büyük yanlış budur ve onun sonunu getirmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyük Beyaz AdamBir Doğa Savaşçısının Anıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyük Beyaz AdamBir Doğa Savaşçısının Anıları.

...ve her şeyin insan için olduğuna inandırmıştır ... Büyük Beyaz Adam - - 9789752312197 - Kitap | rakitabevi.com ... . Hiç bir zaman baş edemeyeceğini bir türlü anlamak istemediği doğayı değiştirmeye çalışır. Doğa Tanrıdır. Büyük Beyaz Adam. Bir Doğa Savaşçısının Anıları. Süha Umar. Boyut Yayın Grubu. Doğa Tanrıdır. Başka Tanrı aramak, Tanrı'yı görmezden gelmek, Tanrı'ya saygısızlıktır. Cancel. Home ›. Details for: Büyük beyaz adam Doğa Tanrıdır. Başka Tanrı aramak, Tanrı'yı görmezden gelmek, ... Büyük Beyaz Adam Satın Al: Ordu Kitapçısı ... . Başka Tanrı aramak, Tanrı'yı görmezden gelmek, Tanrı'ya saygısızlıktır. Doğa kendi koşullarına erişince eski haline dönüyor, kin tutmuyor. Umar, bir doğa savaşçısının anılarının yer aldığı 'Büyük Beyaz Adam' isimli kitabında ibret verici pek çok olay anlatmış. Süha Umar. Doğadaki en zayıf, gereksiz ve akılsız yaratık insandır. Zayıftır çünkü doğa koşullarına en az dayanıklı olan odur. Gereksizdir çünkü doğal dengede yeri yoktur. Bingür Sönmez, Reyhan Yıldız. Yeni. Bir doğa savaşçısının anıları. Büyük Beyaz Adam. Süha Umar. Yeni. Yüzümde Çarpık Bir Gülümseme. BİLGE BERZE. Bir Doğa Savaşçısının Anıları. İnsanın yaptığı en büyük yanlış budur ve onun sonunu getirecektir. Bu kitapta, bu inançtaki eski bir avcı ve balıkçının, iki elin parmaklarını geçmeyen kişi ile "Yaradan"... Akılsızdır çünkü kendisini, en akılı ve her şeyin insan için olduğuna inandırmıştır. Hiç bir zaman baş edemeyeceğini bir türlü anlamak istemediği doğayı değiştirmeye çalışır. Doğa Tanrıdır. 27.01 TL. Doğa Tanrıdır. Başka Tanrı aramak Tanrı'yı görmezden gelmek Tanrı'ya saygısızlıktır. İnsanın yaptığı en büyük yanlış budur ve onun sonunu getirecektir. 27.75 TL. Doğa Tanrıdır. Başka Tanrı aramak, Tanrı'yı görmezden gelmek, Tanrı'ya saygısızlıktır. İnsanın yaptığı en büyük yanlış budur ve onun sonunu getirecektir. Ana Sayfa/. Edebiyat/. Anı-Yaşam/. Büyük Beyaz Adam. Zayıftır çünkü doğa koşullarına en az dayanıklı olan odur. Çöl Devriyesi Ürdün Anılar...