Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın

Boileau

Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-15
YAZAR Boileau
ISBN 6059315890
DOSYA FORMATI 6,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. Nerede olduğumu bilmezdim. Efsanevi Boileau-Narcejac ikilisinin unutulmaz polisiyelerini yayınlamayı sürdürüyoruz. Romanın ana kahramanı Ravinel, çevresinden ve dünyanın gerçekliğinden kopmuştur, sevgilisiyle birlikte sahil kasabalarına kaçmanın hayali içindedir. Ama romanın daha ilk satırlarında kente öyle bir sis çöker ki, dünya onun için tanınmaz hale gelir. Bir solukta okuyacağınız, gerçek bir edebi-polisiye.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın.

...LTEN ÜYELİĞİ Bültenimize üye olun, kampanyalardan aninda haberiniz olsun ... Roman - Alakarga Sanat Yayınları - Şeytanca Artık Orada Olmayan... ... . 18 TL. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. 16.44 TL. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. ... Şeytanca Artık Orada Olmayan Kadın %30 İndirimli Boileau-Narcejac ... . 16.44 TL. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. 5.11 €. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın. Şeytanca Artık Orada Olmayan Kadın. Yeni. Ücretsiz Kargo. 15.55 TL. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. {alanadi} masaüstü bildirimlerine ekleyin. {alanadi} özel fırsatlardan ve güncel kampanyalardan haberiniz olsun ister misiniz? Daha Sonra Evet. 17.78 TL. Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapa...