Sade'in Karısı

Mireille Calmel

Sade'in Karısı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-26
YAZAR Mireille Calmel
ISBN 6059315883
DOSYA FORMATI 5,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her şeye cesareti olan ben, yanınıza gelmeye cüret edemedim. Cesaretim yoktu. Hayır, gülmeyin buna. Korku, arzuya ve aşktan daha fazlasına aittir. Korktum madam. Olduğum kişiyi açık edip sizi kaybetmekten korktum. Mireille Calmel, Sade’ın yaşadığı döneme, o dönemin kişilerine ve özellikle söylemine sadık kalarak, yani “büyük oranda gerçeklere sadık kalarak” kaleme aldığı bu güzel anlatıyla masumiyetin kaybedilişine, kutsal evlilik ahlakının sorgulanmasına girişiyor. Sade’ın Karısı, başından geçen ve onun kocasına, ailesine, krallık çevrelerine bakışını tümden değiştiren müthiş bir aşk oyununu anlatıyor bize. Son derece ahlaksız ve çekici bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sade'in Karısı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sade'in Karısı.

...ldi. Suriye devlet başkanı Beşşar Esed'in eşidir ... Beşşar Esad Kimdir - Biyografi.net.tr ... . 3 çocuğu vardır. Daha önce yatırım bankacılığı alanında kariyer yapmış, Hafız Esed'in ölümünden sonra... Beşşar Hafız el-Esad (Arapça: بشار حافظ الأسد; d. 11 Eylül 1965), Suriye devlet başkanı ve Suriye Baas Partisi'nin lideridir. Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın meme kanseri nedeniyle tedavi gören eşi Esma Esad'ın son fotoğrafı, hastalığının oldukça ilerlediğini gözler önüne serdi. Beşar Esad'ın eşi Esma Esed hastalığı neydi? ... Sade'in Karısı, Mireille Calmel Fiyatı ve Konusu | Kitap365.com ... . Beşar Esad'ın eşi Esma Esed hastalığı neydi? Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın eşi Esma Esad'a meme kanseri teşhisi koyulduğu ve tedavi altında olduğu duyurulmuştu. Beşşar Esad kimdir? Tıp Fakültesi mezunu Esad'ın liderlik serüveni... Abone ol. Baas Partisi'nin genel başkanı ve bir önceki başkan Hafız Esad'ın oğludur. Beşar Esad'ın asıl mesleği doktorluktur. bir önceki başkanı ve aynı zamanda Suriye Arap Cumhuriyeti'nin de bir önceki devlet başkanı olan Hafız Esad da, Beşar Esad'ın babasıdır. Beşşar Esad, 11 . Eylül . 1965 tarihinde Suriye devlet başkanı Hafız Esad'ın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. 2000 yılından beri Suriye Arap Cumhuriyeti'nin devlet başkanıdır. üsküdar'da yapma bebek sokak'ta yaşayan bir adamdır. ama kendi adını kullanmasından ekşi sözlük bile korkmaktadır. politik iktidar tarafından telafuz edilmesi fiilen yasaklanan......