Rakamlarla Boyama: İkonlar

Rakamlarla Boyama: İkonlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-28
YAZAR
ISBN 6053437406
DOSYA FORMATI 11,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sadece Beş Tonla Sevdiğiniz İkonlar Evinizde!Tarihe Damga Vurmuş 20 Yüzü Ortaya Çıkarmak İçin Gizemli Daireleri Gölgelendirerek BoyaBu kitap, çocukken bayılarak yaptığınız boyamalara şaşırtmaca katıyor. İlk bakışta kafa karıştırıcı dairelerden başka bir şey göremeseniz de her karmaşık şekil, ortaya çıkarılmayı bekleyen ünlü bir yüzü barındırıyor.AUDREY HEPBURN, CHE GUEVARA, MARILYN MONROE, AMY WINEHOUSE, ELVIS PRESLEY, KURT COBAIN, PRENSES DIANA, JAMES DEAN gibi 20 ünlünün portresine yer veren Rakamlarla Boyama: İkonlar sanatçı ruha sahip her yaştan insana renklendirmeyle geçirilecek eğlenceli saatler vadediyor. Eserinin kendine özgü olması için renklerini belirle, portrenin kime ait olduğunu ortaya çıkar ve tamamladığın portreyi kitaptan kolayca koparıp sergile. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rakamlarla Boyama: İkonlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rakamlarla Boyama: İkonlar.

...ı ortaya çıkarmak amacıyla tasarladığı seridir ... Rakamlarla Boyama İkonlar En Uygun Fiyatlarla ... . Sadece Beş Tonla Sevdiğiniz İkonlar Evinizde! Tarihe Damga Vurmuş 20 Yüzü Ortaya Çıkarmak İçin Gizemli Daireleri Gölgelendirerek Boya. ...Rakamlarla Boyama: İkonlar - Thomas Pavite Bu kitap, çocuken bayılarak yaptığınız boyamalara şaşırtmaca katıyor. ayrıntılar Kitap eleştirileri. Rakamlarla Boyama: İkonlar - Thomas Pavitte kitap. 2 anni fa. Eron Sanat Kendin Yap Numaralı Boyama S ... Rakamlarla Boyama Ikonlar ... . 2 anni fa. Eron Sanat Kendin Yap Numaralı Boyama Setleri resim yapmak artık çok kolay herkes resim yapabilir .#kendin yap #numaralarla ... rakamlarla boyama ikonlar pdf. 1000 Nokta: İkonlar. ...Diana, James Dean gibi 20 ünlünün portresine yer veren Rakamlarla Boyama: İkonlar sanatçı ruha Rakamlarla Boyama, muhteşem görsel yaratıcılığı ortaya çıkarmak amacıyla tasarladığı seridir. ...BoyaBu kitap, çocukken bayılarak yaptığınız boyamalara şaşırtmaca katıyor. PRENSES DIANA, JAMES DEAN gibi 20 ünlünün portresine yer veren Rakamlarla Boyama: İkonlar sanat...