Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım)

Prof. Dr. Vehbe Zuhayli

Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-16
YAZAR Prof. Dr. Vehbe Zuhayli
ISBN
DOSYA FORMATI 10,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Üstad Vehbe Zuhayli, İslam ümmetinin güvendiği ve pek çok dalda telif verdiği eserlerinden ziyadesiyle istifade ettiği mümtaz bir alim ve üstün bir şahsiyettir. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır.Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. İşin hikaye tarafıyla ve ayetlerin ruhuyla bağdaşmayacak fuzuli kelimelerden büyük bir ihtimamla sakınmış ve okuyucuyu ayetleri o sıcak ve ruh bahşedici atmosferinden koparmamıştır. Ayetlerle olan rabıta muhafaza edilmiştir. Açıklamaların özlü olmasına ve kullanılan kelimelerin itinaylaseçilip sınırlı tutulmasına rağmen rahat anlaşılmaları sağlanmıştır.Kur’an’ın ruhuyla Resulullah (s.a.v.)’ın pratiğiyle, selef-i salihinin o müstakim anlayışıyla bağdaşmayacak en küçük bir ayrıntıya şahid olmak mümkün değildir. Gayet rahat ve gönül huzuru içinde okunacak özlü bir tefsirdir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım).

... eserlerinden ziyadesiyle istifade ettiği mümtaz bir alim ve üstün bir şahsiyettir ... Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) %25 İndirimli Vehbe Zuhayli ... . E-kitap Microformat kullanarak kitabın elektronik bir sürümünü içerir Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) - Vehbe Zuhayli AYDINLATILMIŞ. Dijital haklar yönetimi (DRM) hakkında da bilgi verebilirsiniz. 180 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım). Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu mezkur tefsiri, gerçekte ... Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) Hacı İnan ... . Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım). Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Gayet rahat ve gönül huzuru içinde okunak özlü bir tefsirdir. Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) - Vehbe Zuhayli web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Prof. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. 182.40 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. 132 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. Onlardan biri olman ihtimali var. Biçim Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) - Vehbe Zuhayli doc, Microsoft Word (Word) programında yapılmış olan belgeleri ve tabii ki bu gibi kitapları açmayı ifade eder. 9786054024889. 387275. Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım). Dua Yayınları. 240.00. %45. KARGO BEDAVA. Tefsîrü'l-Münîr (15 Cilt). Vehbe Zuhaylî. Risale Yayınları. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. İlgili kitaplar üzerinde Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) - Vehbe Zuhayli. 120 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. 180 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. 156 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. 172.80 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. 240 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım). Üstad Vehbe Zuhayli, İslam ümmetinin güvendiği ve pek çok dalda telif verdiği eserlerinden ziyadesiyle...