Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları

Çiğdem Karakaya Şatır

Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-11
YAZAR Çiğdem Karakaya Şatır
ISBN 6053201946
DOSYA FORMATI 7,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, stratejik halkla ilişkileri örgütün strateji düzeylerine sağladığı katkı doğrultusunda bütüncül bir yaklaşımla ele alarak halkla ilişkilerin stratejik olma durumunu hem teorik hem de uygulama perspektifiyle tartışmıştır. Üç bölümden oluşan kitabın Birinci Bölüm’ünde, halkla ilişkilerin sosyal strateji düzeyindeki yeni işlevleri olan ortam tarama, paydaş-kamu segmentasyonu, konu yönetimi ve senaryoların üretimi örnek uygulamalarla açıklanmıştır. Kitabın İkinci Bölüm’ünde, halkla ilişkilerin işlevsel strateji düzeyindeki yenilenen işlevleri detaylı bir şekilde ele alınarak ve üst düzey örgüt stratejilerine paralel bir şekilde “halkla ilişkiler stratejisinin nasıl geliştirileceğine” ve “stratejik iletişim planlarına” odaklanarak örneklendirilmiştir. Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını adım adım anlatmaktadır. Bu doğrultuda halkla ilişkiler kampanyaları, örgütün genel stratejileri doğrultusunda geliştirilen halkla ilişkiler stratejisi ve stratejik iletişim planlarını görünür kılar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları.

...tejik halkla ilişkiler ve uygulamaları ... Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları | Okuoku.com ... . Çiğdem Karakaya Şatır, Fulya Erendağ Süm. Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını adım adım anlatmaktadır. Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını adım adım anlatmaktadır. Çiğdem Karakaya Şatır, Fulya Erend ... Halkla İlişkilerde Stratejik Yöntem Ders Notları | Alonot.com ... . Çiğdem Karakaya Şatır, Fulya Erendağ Sümer, Zuhal Gök Demir. Bu kitap, stratejik halkla ilişkileri, örgütün strateji düzeylerine sağladığı katkı doğrultusunda bütüncül bir yaklaşımla ele alarak halkla... Bununla birlikte "karma model"i kısmen de olsa uygulayan firmalarda ise halkla ilişkiler departmanlarının işletmede stratejik bir pozisyona sahip oldukları tespit edilmiştir. ...GİRİŞ Halkla ilişkiler, stratejik yönetimde yer alan önemli bir disiplin olarak kabul görmektedir. tutum ve davranış değişikliği sağlayacak kampanyatif halkla ilişkiler uygulamaları kolayca fark edilir. Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını adım adım anlatmaktadır. Çiğdem Karakaya Şatır, Fulya Erendağ Sümer, Zuhal Gök Demir. Bu kitap, stratejik halkla ilişkileri örgütün strateji düzeylerine sağladığı katkı doğrultusunda bütüncül bir yaklaşımla ele alarak halkla... Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını adım adım anlatmaktadır....