Latin Komedyaları 6 / Esirler

Titus Maccius Plautus

Latin Komedyaları 6 / Esirler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-10
YAZAR Titus Maccius Plautus
ISBN 6055127893
DOSYA FORMATI 11,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Latin Komedyasının en önemli temsilcisi Plautus, Antik Roma’daki esir ve kölelerin yaşamları ile ilgili, dostluk, özveri ve yardımlaşma konularını mizahi bir üslupla işlediği bu eseri için, oyunun sonunda bir oyuncu aracılığıyla şöyle diyor:“Sevgili izleyiciler, oyunumuz ahlaka uygun bir oyundu.Öyle yasak aşk ilişkileri, küfürlü konuşmalar yoktu.Öyle çocuk değiştirmeler, hileli para işleri de yoktu.Oğlanlar, babalarından gizlice, kızları satın alıp azat etmediler.Böyle, iyi insanların daha iyi olmalarını örneklerle anlatanKomedileri, şairler her zaman bulup yazamazlar.Şimdi sizi memnun ettiysek, oyun uzun ve sıkıcı gelmediyse,Bir işaretinizle bunu belli edin bizlere...Marifet ödüle layıktır, (Alkış işareti yapar)o halde iyice alkışlayın bizi.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Latin Komedyaları 6 / Esirler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Latin Komedyaları 6 / Esirler.

... 6 - Esirler. ₺8.43₺12.04. Latin Komedyasının en önemli temsilcisi Plautus, Antik Roma'daki esir ve kölelerin ya ... Latin Komedyaları 6 - Esirler, Titus Maccius... - tumkitaplar.com ... ... R_ad_r0000000666987. Latin Komedyaları 6 Esirler - Titus Maccius Plautus. Mitos Boyut Yayınları. Yorumlar (0). Resimler. Latin Komedyaları 6 Esirler - Titus Maccius Plautus. Latin Komedyaları 6 - Esirler - 9786055127893. 200TL' ye 25TL İndirim | Kod: CIMRI25IDE. + Kargo Ücreti. Mesela bu yazımızda yazar Titus Maccius Plautus kitapları arasında yer alan Latin Komedyaları 6 / Esirler yeni ki ... Latin Komedyaları 6 Esirler ... . Mesela bu yazımızda yazar Titus Maccius Plautus kitapları arasında yer alan Latin Komedyaları 6 / Esirler yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Kitap. Latin Komedyaları 6 Esirler. Latin komedyaları 6 esirler. Barkod 9786055127893. Stok Durumu VAR. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Latin Komedyaları 6 / Esirler Pdf Kitap İndir. Latin Komedyasının en önemli temsilcisi Plautus, Antik Roma'daki esir ve kölelerin yaşamları ile ilgili, dostluk, özveri ve... Latin Komedyaları 6 Esirler. Galeri için Resmi Tıklayın. Latin Komedyasının en önemli temsilcisi Plautus, Antik Roma'daki esir ve kölelerin yaşamları ile ilgili, dostluk, özveri ve yardımlaşma... Latin Komedyaları 6 - Esirler. 5,0 (0 Yorum). Marka Mitos Boyut Yayınları. Latin Komedyasının en önemli temsilcisi Plautus, Antik Roma'd...