Samarra’da Randevu

John O'Hara

Samarra’da Randevu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-22
YAZAR John O'Hara
ISBN 6054820696
DOSYA FORMATI 9,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Neden bahsettiğini çok iyi bilen bir adamın elinden, fevkalade bir üslupla çıkmış bir kitap arıyorsanız, Samarra’da Randevu’yu okuyun.”—Ernest Hemingway1930 yılının Noel’inde Gibbsville’in kaymak tabakası dans partilerinin heyecanıyla çalkalanmaktadır. Bu sosyetik etkinliklerin merkezinde ise Julian ve Caroline English çifti vardır. Ancak bir kadehin dibinde peyda olan tek bir pervasızlık, Julian’ın bu seçkin toplulukla tüm nezaket bağlarını koparır ve yok oluşa doğru frenlenemeyen düşüşünü başlatır.Gibbsville cemiyet hayatının vazgeçilmezlerinden olan Julian, hayatın cömert yüzünden başka bir şey görmemiştir. Üç güne sığan çöküşü ise aslında müsrifliğin, aşırı alkol tüketiminin ve birkaç patavatsızlığın sonucudur; acı sonunu çarpıcı kılan da bu olaylar silsilesinin böyle önemsiz ve engellenebilir olmasıdır.“Bir de insanlar vardı. Korkunç insanlar; onları korkunç kılacak bir şey yapmamışlardı, oluşları korkunçtu sadece.”O’Hara keskin toplumsal zekâsı ve gerçekçiliğinin tartışmasız göstergesi olan bu modern klasikte akıcı ve tamamen dünyevi bir kara mizah anlatısı yakalıyor; şiirselliğe kapılmadan, üstelik Hemingway ya da Fitzgerald’da pek rastlanmayan bir açıklıkla anlattığı badirelerin herhangi birimizin başına gelmeyeceği konusunda da bize telkinde bulunmaktan âdeta kaçınıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Samarra’da Randevu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Samarra’da Randevu.

...marra'da Randevu kitabının PDF dosyasını indirip okumanız için bu içeriğimizi oluşturduk ... Kafka Yayınevi | Samarra'da Randevu | John O'Hara ... . Samarra'da randevu. 19.09.2018. Solgun ve titreyen tüccar kurtulmak için pazardan kaçıp çok çok uzaklara Samarra şehrine varmış çünkü orada ölümün onu bulamayacağından eminmiş. Etiketler : randevu al,Sakarya Korucuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, adres, telefon, yol tarifi al, ulaşım, nasıl gidilir, nerede, iletişim bilgileri, online randevu,e-randevu. 182 Numaralı telefonu arayarak randevunuzu alabilirsiniz. İnternetten ise MHRS (Merkezi Rande ... Samarrada Randevu ... . 182 Numaralı telefonu arayarak randevunuzu alabilirsiniz. İnternetten ise MHRS (Merkezi Randevu Sistemi) ile Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için alabiliyorsunuz. Hastane Randevu Sakarya ile randevu alabilmek için aşağıdaki tablodan randevu almak istediğiniz hastanenin yanındaki "Randevu Al" bağlantısını kullanabilirsiniz. Samarra'da Randevu. "Neden bahsettiğini çok iyi bilen bir adamın elinden, fevkalade bir üslupla çıkmış bir kitap arıyorsanız, Samarra'da Randevu'yu okuyun." 17.43 TL. Samarra'da Randevu-Kafka Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. John O. "Neden bahsettiğini çok iyi bilen bir adamın elinden, fevkalade bir üslupla çıkmış bir kitap arıyorsanız, Samarra'da Randevu'yu okuyun. 17.74 TL. "Neden bahsettiğini çok iyi bilen bir adamın elinden, fevkalade bir üslupla çıkmış bir kitap arıyorsanız, Samarra'da Randevu'yu okuyun.". —Ernest Hemingway 1930 yılının Noel'inde... 19.42 TL. "Neden bahsettiğini çok iyi bilen bir adamın elinden, fevkalade bir üslupla çıkmış bir kitap arıyorsanız, Samarra'da Randevu'yu okuyun.". - Ernest Hemingway. In other projects. Samarra'da Randevu -Appointment in Samarra. 1998 yılında, Modern Kütüphane sırada Samarra içinde Randevu onun listesinde 22 20. yüzyılın en iyi 100 İngilizce romanları . "Neden bahsettiğini çok iyi bilen bir adamın elinden, fevkalade bir üslupla çıkmış bir kitap arıyorsanız, Samarra'da Randevu'yu okuyun." —Ernest Hemingway. 16.19 TL. "Neden bahsettiğini çok iyi bilen bir adamın elinden, fevkalade bir üslupla çıkmış bir kitap arıyorsanız, Samarra'da Randevu'yu okuyun.". - Ernest Hemingway. Fiyat. Samarra'da Randevu. John O'Hara. Satıcı. 15,00 TL. Sepete Ekle. Samarra'da randevu. John O'Hara. Satıcı....