Kepler62Yolculuk

Bjorn Sortland

Kepler62Yolculuk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-23
YAZAR Bjorn Sortland
ISBN 9750738678
DOSYA FORMATI 5,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Vakit geldi. İnsanlığın yüzünü kara çıkarmayın." General Livingstone, uzayın derinliklerine doğru yolculuğa çıkacak olan çocuklarla vedalaşır. Çocuklar, Niña, Pinta ve Santa María adlı yıldız yelkenlerinin kendilerini beklediği uzay istasyonuna varırlar. Ari kardeşi Joni'ye göz kulak olur. Bir yandan, mürettebata görevleriyle ilgili söylenmeyen şeyler olduğundan şüphelenmektedir. Uzay gemisindeki fazladan kapsülde kim uyumaktadır? Ari neden yolculuğun ortasında uyandırılır?Kepler62'de macera tüm hızıyla devam ediyor. Siz de hikâyenin bir parçası olun!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kepler62Yolculuk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kepler62Yolculuk.

...zünü kara çıkarmayın.". General Livingstone, uzayın derinliklerine doğru yolculuğa çıkacak olan çocuklarla vedalaşır ... Kepler62: Yolculuk Bjorn Sortland ... . Bjorn Sortland. "Vakit geldi. İnsanlığın yüzünü kara çıkarmayın." General Livingstone, uzayın derinliklerine doğru yolculuğa çıkacak olan çocuklarla vedalaşır. 12.95 TL. Uzay gemisindeki fazladan kapsülde kim uyumaktadır? Ari nedenyolculuğunortasında uyandırılır? Kepler62'de macera tüm hızıyla devam ediyor. Siz de hikâyenin bir parçası olun! Yoksa Kepler62 yalnızca bir oyundan mı ibaret? Peki ya Dünya Hük ... Kepler62 Yolculuk ... . Siz de hikâyenin bir parçası olun! Yoksa Kepler62 yalnızca bir oyundan mı ibaret? Peki ya Dünya Hük...