Piyon (Karton Kapak)

Aimee Carter

Piyon (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-19
YAZAR Aimee Carter
ISBN 6052064733
DOSYA FORMATI 8,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bu kitapta her şey var: İsyan, şiddet ve ilk aşk. Carter, derinlikli, genç bir kadın kahraman ve keskin dönüşlerle dolu, sürükleyici bir dünya yaratmış.” –Booklist “Piyon hızlı temposunun yanı sıra kendini derinden hissettiren bir gerilimi de barındırıyor. Kitty mükemmel olmayan bir kahraman ve zor kararlar vererek yoluna devam ederken, okurların da desteğini kazanacağa benziyor.” –School Library Journal VII olabilirsin. Eğer her şeyden vazgeçersen...Kitty Doe için bu seçim kolay görünüyordu. Hayatını ya bir III olarak sefalet içinde geçirecek ve sevdiği insanları terk etmek zorunda kalacak ya da VII olarak ülkenin en nüfuzlu ailesine katılacaktı.Eğer Kitty evet derse, ameliyatla başbakanın yeğeni olan, sır dolu bir ölümle hayata gözlerini yuman Lila Hart’a dönüşecek ve Hart ailesinin bir ferdi olarak ünlenip hayatına belki de ilk kez bir mana katacaktı.Bu işin tek bir şartı vardı: Kitty Doe’nun Lila’nın gizlice başlattığı ve onu ölüme sürükleyen isyanı durdurması gerekiyordu.Gelgelelim Kitty de bu isyanın bir destekçisiydi. Aldığı tehditler, tuttuğu sırlar ve kendine ait olmayan bir hayatla Kitty’nin hangi yolu seçeceğine karar vermesi ve yeni anlamaya başladığı bu karmaşık oyunda, piyonun ötesine geçebilmeyi keşfetmesi sandığından da zor olacaktı. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Piyon (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Piyon (Karton Kapak).

...usu yok içlerinde kare şeklinde ayraçlar var ama ciltisinde piyon vezir ve şah şeklinde ayraçlar var ... Karton Bardak Ürünleri | Kırıktaş Ambalaj ... . Kitap alırken herşeyine dikkat ederim, en önemlisi yazar, kitabın konusu ya da yayınevi gibi detaylardır belki de ama bence kitabın kapağındaki resim... Karton Kapak modelleri, Karton Kapak özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. karton kapak. aramanızda 2041 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Arkadaşlar kitap alırken bazı kitaplarda( özellikle popüler olanlarda ) hem kar ... Karton Kapak Sayfası - Ertem Basım ... . Akıllı Sıralama. Arkadaşlar kitap alırken bazı kitaplarda( özellikle popüler olanlarda ) hem karton kapak hem de ciltli kapak seçeceği oluyor. Elim ciltli kapağa gitse. Ev Yapımı Karton Piyano. Hani aklı güzel insanlara saygı duymak gerek. Bu resimlerde gördüğünün Karton Kutu ve Mandallar dan Evde Piyona pardon Piona doğrusunu da yazayım,ağız alışkanlığı. bazıları için, dış kapak ilk baskıdan sonraki bir baskıda eklenir, kapağa yeni bilgileri koyabilmek için yapılır. yayın evi karton kapakla arşivcilere seslenmiştir. (bkz: kitaplık için kitap biriktirmek). Karton Kapak. Her ne kadar sıradan işler gibi görünse de, üretimi esnasında yapılacak hatalar okurlara ...