Çocuklar Kaybolmasın

Berna Semerci

Çocuklar Kaybolmasın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-18
YAZAR Berna Semerci
ISBN 6052241660
DOSYA FORMATI 9,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkiye kaybolan çocuk haberleriyle sarsılıyor. Çocuklarımızın güvenliği için neler yapmalıyız?Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre her gün 32 çocuk kayboluyor. Kayıp çocuk vakaları 8 yılda 100 bini aştı... Çocuğunuzu kime emanet edebilirsiniz? “Güvenilir yabancı” kavramı nedir? Çocuk istismarına karşı çocukları nasıl bilinçlendirmeli? Ebeveyne düşen görevler neler? Hangi ülke, nasıl önlem alıyor?Hem aile içinde hem de ilk sosyal ilişkilerinde tehdit altında olan çocuklar için, geleceğimiz için yapmanız gerekenler bu kitapta.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuklar Kaybolmasın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuklar Kaybolmasın.

...lar Bakanlığı, Ströer Kentvizyon ve YAKAD işbirliği ile yürütülen "Çocuklar Kaybolmasın" projesi kapsamında 10 altın kural öğrenilerek çocukların kaybolmaları önlenecek ... Çocuklar Kaybolmasin ... . Sizin hiç çocuğunuz kayboldu mu? Hayır mı.. Peki ya kaybolursa? YAKAD (Yakınlarını Kaybetmiş Aileler Derneği) ve Ströer-Kentvizyon tarafından hazırlanan "Çocuklar Kaybolmasın" web sitesi Çocuklar kaybolmuyor, kaybediliyor" diyerek aileleri uyardı. Türkiye'nin kayıp çocuklarına bir yenisi eklendi: 6 yaşındaki Ufuk Tatar, Hatay'ın Hassa ilçesinde, Amanos Dağı eteklerinde kayboldu. çocuklar kaybolmasın. şükela: tümü ... Çocuklarin Kaybolmaması İçin 10 Altın Kural ... . Türkiye'nin kayıp çocuklarına bir yenisi eklendi: 6 yaşındaki Ufuk Tatar, Hatay'ın Hassa ilçesinde, Amanos Dağı eteklerinde kayboldu. çocuklar kaybolmasın. şükela: tümü | bugün. aile ve sosyal politikalar bakanlığı , yakad , ströer kentvizyon üçlüsü tarafından hayata geçirilmiş hayati önemde oluşum. En yeni Çocuklar Kaybolmasın kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Berna Seme...