Sandman 4Sisler Mevsimi

Neil Gaiman

Sandman 4Sisler Mevsimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-01
YAZAR Neil Gaiman
ISBN 6055334086
DOSYA FORMATI 4,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sandman’in 1990’ların en beğenilen ve ödül kazanmış çizgi roman serisi olmasının bir nedeni var: Neil Gaiman tarafından yazılan ve çizgi roman sektörünün en çok rağbet gören çizerleri tarafından resimlenen bu akıllıca yazılmış ve derin bir hüzün içeren destan; çağdaş kurgu, tarihi öyküler ve efsanelerin kusursuzca bir araya getirildiği, modern mitoloji ve karanlık fantezinin birleşimi olan bir eser. SANDMAN efsanesi çizgi roman edebiyatında eşi olmayan, unutamayacağınız bir öykü.SİSLER MEVSİMİ, bizi Ebediler Ailesi’nin diğer üyeleri ile tanıştırıyor. Kader’in bahçesinde başlayan olaylar dizisi, Düş’ün cehennemi tekrar ziyaret etmesiyle doruğa ulaşır. Kendisini bekleyen cehennemin efendisi Lucifer, Düş’ü hiç beklemediği bir şekilde karşılayacaktır. Lucifer’ın üzerine yüklediği ağır sorumluluk, Düş’ün pek çok mistik tanrıyla muhatap olmasına neden olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sandman 4Sisler Mevsimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sandman 4Sisler Mevsimi.

... simdiye dek anlatılan tum kucuk hikayeler bir ... Sandman 4:Sisler Mevsimi - Neil Gaiman Tarafından İthaki Yayınları... ... ... Neil Gaiman. Sandman'in zirve noktalarından biri olan dördüncü cildinde şimdiye dek anlatılan tüm küçük hikayeler bir bütünün etrafında dönmeye başlıyor. Neil Gaiman. Sandman'in 1990'ların en beğenilen ve ödül kazanmış çizgi roman serisi olmasının bir nedeni var: Neil Gaiman tarafından yazılan ve çizgi roman sektörünün en çok rağbet gören çizerleri... Sandman 4 - Sisler Mevsimi/Neil Gaiman ince ... Sandman 4 - Sisler Mevsimi | Arka Bahçe Çizgi Roman ... ... Sandman 4 - Sisler Mevsimi/Neil Gaiman incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Sandman 4 - Sisler Mevsimi. "Sandman 4; Sisler Mevsimi". için 31 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Sandman 4. kitap - sisler mevsimi. Neıl Gaıman. Satıcı. Sandman?in zirve noktalarından biri olan do¨rdu¨ncu¨ cildinde s¸imdiye dek anlatılan tu¨m ku¨c¸u¨k hikayeler bir bu¨tu¨nu¨n etrafında do¨nmeye bas¸lıyor. Sandman 4 & Sisler Mevsimi 460193. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. Ürün Açıklaması. Sandman 4. Sisler mevsimi. Neil gaiman / ithaki yayınları. Sandman 4 - Sisler Mevsimi 75042 uygun fiyat ve hızlı teslimat ile Çiçeksepeti'nde!Tekstil Ürünleri-Tshirt kategorisindeki tüm ürünler için tıklayın. Çizgi Roman/. Sandman 4 Sisler Mevsimi. Sandman 4 Sisler Mevsimi. Marka : İthaki Yayınları. Barkod : 9786053757436. 33.88 TL. SANDMAN'in zirve noktalarından biri olan dorduncu cildinde simdiye dek anlatılan tum kucuk hikayeler bir butunun etrafında donmeye baslıyor. Sandman 4 - Sisler Mevsimi kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Sandman 4 - Sisler Mevsimi - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Sandman 4 - Sisler Mevsimi. 29 Kasım 2019. 4 Bir dakikadan az. Sandman'in zirve noktalarından biri olan dördüncü cildinde şimdiye dek anlatılan tüm küçük hika...