İstiklal Mahkemesi Hatıraları Matbuat Alemindeki Hayatım

Tahirü'l Mevlevi

İstiklal Mahkemesi Hatıraları Matbuat Alemindeki Hayatım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-01
YAZAR Tahirü'l Mevlevi
ISBN 6056311840
DOSYA FORMATI 6,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İstiklal Mahkemeleri hakkında neşredilen birkaç önemli kitap arasında yer alan Tahirü’l-Mevlevi’nin İstiklal Mahkemesi Hatıraları adeta gelecek nesillere aktarmak üzere kaleme alınmış bir vesika niteliği taşır. Yakın tarihimize ilişkin tanıklıklar içeren İstiklal Mahkemesi Hatıraları çok yönlü bir okumaya ve değerlendirmeye tabi tutulabilecek bir eser.Tahirü’l Mevlevi’nin kaleme aldığı hatıralarını, İstiklal Mahkemesi’nde yapmak isteyip de yapamadığı ayrıntılı bir savunması olarak değerlendirebileceğimiz gibi, Osmanlı’nın ahlak, gelenek ve yaşayış tarzı itibariyle batılılaşmasına karşı donanımlı, birikimli ve dindar bir aydının savunması olarak da görebiliriz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İstiklal Mahkemesi Hatıraları Matbuat Alemindeki Hayatım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İstiklal Mahkemesi Hatıraları Matbuat Alemindeki Hayatım.

..., İstiklâl... Yakın tarihimize ilişkin tanıklıklar içeren İstiklal Mahkemesi Hatıraları çok yönlü bir okumaya ve değerlendirmeye tabi tutulabilecek bir eser ... Matbuat Alemindeki Hayatım - İstiklal Mahkemesi Hatıraları... ... . Adresindeki bu çevrimiçi kütüphanede okumanız için kitapların ücretsiz sürümleri Ücretsiz Kitaplar Yeri Matbuat Alemindeki Hayatım - İstiklal Mahkemesi Hatıraları-Tahir'Ül-Mevlevi tam versiyon... Yakın tarihimize ilişkin tanıklıklar içeren İstiklâl Mahkemesi Hatıraları çok yönlü bir okumaya ve değerlendirmeye tabi tutulabilecek bir eser. 14.70 €. İstiklâl Mahkemeleri hakkında neşredilen birkaç önemlikitap arasında yer alan Tâhirü'l-Mevlevî'nin İstiklâl Mahkemesi Hatıraları adeta gelecek n ... Matbuat Alemindeki Hayatım & İstiklal Mahkemesi Hatıraları ... . 14.70 €. İstiklâl Mahkemeleri hakkında neşredilen birkaç önemlikitap arasında yer alan Tâhirü'l-Mevlevî'nin İstiklâl Mahkemesi Hatıraları adeta gelecek nesillere aktarmak üzere kaleme alınmış bir... İstiklâl Mahkemeleri hakkında neşredilen birkaç önemli kitap arasında yer alan Tâhirül-Mevlevînin İstiklâl Mahkemesi Hatıraları adeta gelecek nesillere aktarmak üzere kaleme alınmış bir vesika... Krank, bir kızı naif olan Kristina ile babasını görmeye gider, bir erkekle tanışır ve tüm hayatı değişir. İlgili kitaplar üzerinde Matbuat Alemindeki Hayatım - İstiklal Mahkemesi Hatıraları-Tahir'Ül-Mevlevi. Yakın tarihimize ilişkin tanıklıklar içeren İstiklâl Mahkemesi Hatıraları çok yönlü bir okumaya ve değerlendirmeye tabi tutulabilecek bir eser. Anı - Mektup - Günlük - Seyahatname >. Matbuat Alemindeki Hayatım - İstiklal Mahkemesi İstiklâl Mahkemesi Hatıraları adeta gelecek nesillere aktarmak üzere kaleme alınmış bir vesika niteliği taşır....