Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş)

Hasan Yılmaz

Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-18
YAZAR Hasan Yılmaz
ISBN 6055646615
DOSYA FORMATI 12,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İktidar odaklarının ve istihbarat örgütlerinin peşinde olduğu bir sandık, Hakkari dağlarında bir mağarada bulunur. Bu, Barnabas’ın sandığıdır.Gelişen olaylar, kendi halinde yaşayan Oğuz Tekin’in etrafında dönmeye başlar.Oğuz, içinde yaşadığı ve bir parçası olduğu sisteme karşı başkaldırma duygularıyla doludur. Günlük hayatında ve iş ilişkilerinde, kafasında geliştirdiği sosyalizm anlayışına uygun şekilde davranmaktadır.Bir kahramandır Oğuz.Ne var ki, dünya görüşü gereği olan paylaşımcılığında hiç de seçici değildir. Elindekileri dağıtır, kaybeder.Bu arada ailesini sürekli ihmal eder. İşleri bozulur, hapse düşer. Ve sisteme uyumsuz olmanın bedelini ödediği hapislik günlerinde, dışarıdaki iktidar oyunlarının içinde bulur kendini.Hapisten çıkınca, bir özgürlük ortamında yaşamadığını daha açık şekilde görür. Ticaret ilişkileri, aile bağları, değer yargıları dağılmaktadır.Bir kurbandır Oğuz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş).

...eririz. Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) Yazar:Hasan Yılmaz Yayınevi:Siyah Beyaz Yayınları ISBN:9786055646615 Basım Yılı:2012 ... Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) - Hasan Yılmaz : %25 İndirimli ... ... Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş). 9786055646615. 621142. Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş). Siyah Beyaz Yayınları. 28.80. Find. Advanced. Barnabasın incileri: uyanış ve... Holdings. Direniş: cehennem savaşları by: Kılıç, Ati ... Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş) - Hasan Yılmaz... ... . Siyah Beyaz Yayınları. 28.80. Find. Advanced. Barnabasın incileri: uyanış ve... Holdings. Direniş: cehennem savaşları by: Kılıç, Atilla Published: (2012). Marrs, Jim. Truva Yayınları 9789756237410. MÜSİAD' ın Bangladeş - Pakistan, Sudan ve Fransa gezi raporu. One or more items could not be added because you are not logged in. Kampanya. Roman - Günümüz. Barnabas'ın İncileri (Uyanış ve Direniş). Hasan Yılmaz. Kur`an`ın Konu Tertibi ve İçerik Tahlili. Kurulduğu kısa dönemde 20 bin aktif kayıtlı kullanıcısı ile alıcıları ve sat...