Pamir'in Parmakları

Miyase Sertbarut

Pamir'in Parmakları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-22
YAZAR Miyase Sertbarut
ISBN 9752124417
DOSYA FORMATI 7,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yetenekli parmakları, altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir, herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday!Pamir gördüğü her haksızlıkta, rastladığı pek çok zorlukta parmaklarını yardıma çağırır. Acaba parmaklarının özel bir gücü mü vardır? Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir’in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır.İyiliğe ve güzelliğe odaklanan bir çocuk var karşımızda, parmaklarıyla küçük ama gerçek mucizeler yaratmaya yemin etmiş bir çocuk.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pamir'in Parmakları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pamir'in Parmakları.

...ı olmaya aday! 11.20 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır ... Pamir'in Parmakları Miyase Sertbarut ... . Miyase Sertbarut. Yetenekli parmakları, altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir, herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday! Pamir gördüğü her haksızlıkta... 16 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 10.45 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 13.60 TL. Yo ... Pamirin Parmakları Miyase Sertbarut Altın Kitaplar | 9789752124417 ... . 10.45 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 13.60 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 12.32 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 10.40 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. Yetenekli parmakları altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday! Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. Yetenekli parmakları, altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir,herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday!Pamir gördüğü her haksızlıkta, rastladığı pek çok zorluktaparmaklarını yardıma çağırır. Miyase Sertbarut. Yetenekli parmakları, altın gibi kalbi ve kıvrak zekâsıyla Pamir, herkesin en yakın arkadaşı olmaya aday! Pamir gördüğü her haksızlıkta... 13.60 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 13.12 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 12.80 TL. Pamir'in Parmakları-Altın Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ek olarak Pamir'in Parmakları isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Pamir'in Parmakları Kitabının Kısa Özeti Nasıl Okunur? 13.60 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek midir? Pamir'in parmakları bazen sınıfın zorbasına, bazen kayıp bir kaplumbağaya uzanır. 12 TL. Yoksa sorunları çözmek için parmaklarına yön veren içindeki istek mid...