Kemiklerin Şifresi (Cep Boy)

Simon Beckett

Kemiklerin Şifresi (Cep Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-19
YAZAR Simon Beckett
ISBN 6053752059
DOSYA FORMATI 5,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İskoçya'nın uzak Hebrid adalarından biri olan Runa'da, adli antropolog Dr. David Hunter'ı tüyler ürperten bir keşif beklemektedir.Neredeyse tamamen yanıp, ayakları ve bir eli sağlam kalmış bir ceset bulunmuştur. Yerel polis kaza sonucu ölüm raporu vermekte acelecidir, ama Hunter'ın içgüdüleri aksini söylemektedir: Karşılarındakinin bir cinayet vakası olduğu kanısındadır. Gerçekte Runa ilk anda göründüğü gibi huzurlu bir toplum olmaktan çok uzaktır... ve yanmış ceset de onun karanlık sırlarından sadece biridir.Etkili, sürprizli ve sarsıcı...Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kemiklerin Şifresi (Cep Boy).

... tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı ... Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) - Simon Beckett : %25 İndirimli ... . Ölümün Kimyası (Cep Boy). 9.75 13. 30.Eyl.2018 - Kemiklerin Şifresi : Cep Boy - Simon Beckett. Kemiklerin Şifresi : Cep Boy - Simon Beckett. Bu Pin'i ve daha fazlasını H!l4l tarafından oluşturulan Eğitimm panosunda bulabilirsiniz. Etkili, sürprizli ve sarsıcı... Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. (Tanıtım Bülteninden). Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci s ... Kemiklerin Şifresi (Cep Boy) Kitabı ... . (Tanıtım Bülteninden). Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. Ölümün Kimyası (Cep Boy). 8.45 13. Etkili, sürprizli ve sarsıcı... Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. (Tanıtım Bülteninden). Etkili, sürprizli ve sarsıcı... Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. Ölümün Kimyası (Cep Boy). 11.7 13. Kemiklerin Şifresi David Hunter'ın sevdiği kadınla ve peşini bırakmayan geçmişiyle birlikte Londra'da olması gerekiyordu. %20. Kemiklerin Şifresi (Cep Boy). Simon Beckett. Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı. Kapan. 22,50 TL. Ölülerin Fısıltısı (Cep Boy). İskoçya açıklarında küçük bir ada olan Runa'da, adli antropolog Dr. David Hunter'ı tüyler ürperten bir keşif beklemektedir.Ayakları ve bir eli dışında neredeyse tamamen yanmış bir ceset......