Kasnaklı Kuş

Seçim Seziş

Kasnaklı Kuş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-23
YAZAR Seçim Seziş
ISBN 6059552646
DOSYA FORMATI 11,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sokağa girince adımlarını biraz daha hızlandırdı, başını iyice önüne eğdi, sanki kendi kimseyi görmeyince görünmez olacaktı. Yolun sonundaki kırmızı teneke üstünde on yedi yazan kapının önünde durdu. Oldukça eski tahta kapıya üstünde asılı el şeklindeki tokmakla birkaç kez vurdu. Tokmaktan çıkan tok ve kalın ses yol boyunca uzanan tamirhanelerden gelen çekiç seslerine karıştı. Bir süre bekledi, tam kapıya yeniden vurmaya yelteniyordu ki üzerinde bir çift göz hissetti. Başını hafifçe çevirince onu neredeyse bakışlarıyla devirecek o yabanıl gözlerle karşılaştı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kasnaklı Kuş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kasnaklı Kuş.

...mız ?kasnaklı kuş?. Kasnak var, tabak var, bir de yeterli ?kelep? var ... Kasnaklı Kuş - Sarmal Kitabevi ... . Seçim Seziş. Sokağa girince adımlarını biraz daha hızlandırdı, başını iyice önüne eğdi, sanki kendi kimseyi görmeyince görünmez olacaktı. Kasnaklı Kuş yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Kasnaklı Kuş kitabına benzeyen kitaplar. Kitabın basım bilgileri. Adı: Kasnaklı Kuş. Kasnaklı Kuş - Seçim Seziş en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın a ... Kasnaklı Kuş Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . Kasnaklı Kuş - Seçim Seziş en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! Yayın Tarihi 2018. Kapat. Kasnaklı Kuş - Seçim Seziş. Seçim Seziş. Sokağa gir...