Canlı Denizaltı Balina

Arif Sarsılmaz

Canlı Denizaltı Balina
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-01
YAZAR Arif Sarsılmaz
ISBN 9759093457
DOSYA FORMATI 7,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayvanların belgeseller de anlatılanların çok ötesinde bir dünyası vardır. Bizim için genellikle bilinmeyen ve gizemli dünyadır bu. Elinizdeki kitap sayfalarını kendisini anlatması için evini sırtında taşıyan kaplumbağaya açtı. Yayınevine ise fotoğrafları temin etmek ve karikatürleri çizdirmek kaldı. Kendi dilinden kaplumbağanın ilginç dünyasını okumaya hazır mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Canlı Denizaltı Balina i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Canlı Denizaltı Balina.

...re derinliğe inebiliyor. İki iskeletleri arasındaki boşluğu suyla doldurarak denizin dibine inen denizaltıların aksine, DeepFlight Super Falcon bir balina gibi suya dalıyor ... Balina Denizaltı Videos, Balina Denizaltı Clips - clipzui.com ... . CANLI YAYIN. Denizaltı Kaşifleri. Deniz altının derinliklerinde nefes kesen bir macera. Will Nekton, Kaiko Nekton, Fontaine Nekton ve Antaeus Nekton'dan oluşan araştırmacı ailemiz her bölümde deniz... CANLI YAYIN. Haberler. > Güncel. > Denizaltı sandılar balina çıktı. Denizaltı sandılar balina çıktı. Ölüdeniz açıklarında yaklaşık 20 metre uzunluğunda Akdeniz balinası g ... Denizaltı Canlıları - Denizaltı ... . Haberler. > Güncel. > Denizaltı sandılar balina çıktı. Denizaltı sandılar balina çıktı. Ölüdeniz açıklarında yaklaşık 20 metre uzunluğunda Akdeniz balinası görüldü. Canlı Denizaltı Balina. Altın Burç Yayınları. Arif Sarsılmaz. Elinizdeki kitap sayfalarını kendisini anlatması için ağırlıkları 200.000 kg'ı bulan okyanusların canlı denizaltısı balinaya açtı. Özel tasarımına göre tek veya iki kişi taşıyabilen denizaltı, maksimmum 230 kg ağırlığa çıkıyor. Denizaltı, 120 metre derinliğe inebiliyor. Balina gibi suya dalabiliyor. TGRT Haber Canlı İzle. Fethiye'nin ölüdeniz beldesinde yamaç paraşütü pilotu gökyüzünden gördüğü cismİ denizaltı sanarken bu cismin balina olduğunu görünce şaşkına döndü. Adrenalin Tutkunların yeni oyuncağı Balina denizaltı. suhulettin hıdır 4.574 lượt xem6 năm trước. 3:01. Balinalar Çıldırdığında, '' En Büyük 5 Balina İnsanları Yuttu!! ..! Bunlar KAÇMAZ! Adrenalin Tutkunların yeni oyuncağı Balina denizaltı. suhulettin hıdır 4.721 views6 year ago. 331.763 views1 year ago. 1:54. Denizaltı Belgeselleri #18 - Balinalar ve Köpek Balıkları. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Canlı Denizaltı Balina. Arif Sarsılmaz. Elinizdeki kitap sayfalarını kendisini anlatması için ağırlıkları 200.000 kg'ı bulan okyanusların canlı denizaltısı balinaya açtı....