Beyaz Düğme

Canan Acar

Beyaz Düğme
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-25
YAZAR Canan Acar
ISBN 6056677819
DOSYA FORMATI 6,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kuşburnu Çiçekleri kitabının hikâyesi Beyaz Düğme ile devam ediyor. Celil okula başladığı ilk gün babası elinden tutmuş ve gözlerine bakarak, “Benim oğlum okuyacak ve doktor olacak.” demiştir. Babasının hayalini gerçekleştirmek adına liseden derece ile mezun olmuştur. Anadolu’nun ücra bir köyünden başkente uzanan eğitim hayatı verdiği sözü tutmak için yeterli değildir. Çünkü Fen Fakültesi Biyoloji bölümünü kazanmıştır fakat vazgeçmeye niyeti yoktur. Tıp Fakültesinde Mikrobiyoloji ihtisası yaparak babasının hayali olan beyaz önlüğü giyecektir. Yetmişli yıllarda siyasi olayların etkisi ile üniversitelerde okumanın olabildiğince zorlaştığı bir ortamda aşkına ve mesleğine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Aşk onun hikâyesinde en büyük dayanaktı. Babam “Oğlum yanıma gelir misin?” dedi. Yanına oturdum. “Evladım seninle gurur duyuyorum. Bilmem hatırlar mısın sen küçükken ‘Benim oğlum doktor olacak.’ derdim. Bu kutsal mesleği yapacak kadar başarılı olacağını biliyordum. Gözlerindeki ışıltı hep farklıydı. Ben konuşmayı beceremem. Bilmeni isterim ki hastanede hocalarının sana gösterdiği sevgi bana haklı bir gurur yaşattı. Seni okula götürdüğüm ilk gün beyaz önlüklü bir doktor olarak hayal etmiştim. O önlüğün her düğmesi senin emeğin, azmin, çalışkanlığınla kapandı.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Beyaz Düğme i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Beyaz Düğme.

...kı ücretsizdir. 154 Beyaz Düğme ücretsiz resimleri ... Siyah-Beyaz Düğme Detaylı Elbise - 175-538 | Allday ... . 156 275 12. Ürün ve tedarikçiler hakkında: Alibaba.com 330 beyaz düğme mantar ürünü sunuyor. 328 beyaz düğme mantar tedarikçisi bulunmaktadır ve bunların büyük bir kısmı Asya içindedir. AliExpress'te en uygun fiyatlı , Beyaz Düğme sizi bekliyor. Ev ve Bahçe, Düğmeler, Ahşap Kendin Yap El Sanatları, Kendin Yap Zanaat Malzemeleri için diğer , Beyaz Düğme ürünlerini keşfedin! Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. beyaz düğün elbiseleri. için 41 ürü ... Beyaz Düğme, Klasik Plastik Çizgili Vintage Beyaz Düğme - Funbou ... . | Filtrele. beyaz düğün elbiseleri. için 41 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Umur U. (Yaş : 63) BOLU / MUDURNU dan Sordu. Hayırlı Akşamlar aradığım bütün rüyalar sitenizde var. Rüyada beyaz düğme görmek ne anlama geliyor açıklar mısınız ? Rüyada beyaz düğme gördüyseniz: Aile büyükleriniz sizi bazı konularda engelleme gayretleri içinde olabilirler veya ailenizin yaptığı ya da yapmayı planladığı harcamalar yüzünden siz zor durumda... 3749 TL. V yaka, çıtçıt kapatmalı, yün triko. Ürün bedeni: 38 / Model ölçüsü: Boy: 180 cm - Göğüs: 84 cm - Bel: 60 cm - Kalça: 91 cm. Yeni sezon hazır giyim alışverişlerinizde ücretsiz tadilat yapılmaktadır. 18 257 TL. Ayaz Beyaz Düğün Paketi. Takım içindeki modüller. Ayaz Beyaz Yatak Odası Takımı. Yatak odası takımı fiyat içinde olan modüller. Gardrop. Şifonyer. Bazalı karyola. 2 adet komodin. Beyaz düğün salonu. Bilgi için bizi arayın... Adres : Tantavi Mahallesi Bosna Bulvarı (Nato Yolu) Caddesi No:48 Kat :5 Ümraniye/İstanbul. Ürün Bilgisi(ALLDAY tarafından tedarik edilmiştir.) Editörün Notu. Düğme Detaylı Elbise modeli; polyester yoğunluklu kumaştan üretilmiştir. Bisiklet yaka ve takma kol özelliklerine sahiptir. Anasayfa Beyaz Düğme. 1. Beyaz Düğme Canan Acar Canan Yayınları 9786056677816 Canan Acar....