Süperozorlar 2 / Elmasın Peşinde

Jay Jay Burridge

Süperozorlar 2 / Elmasın Peşinde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-13
YAZAR Jay Jay Burridge
ISBN 9944829649
DOSYA FORMATI 4,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hikâye giderek derinleşiyor ve daha fazla sır açığa çıkıyor!Endonezya’daki yağmur ormanlarını terk ettikten ve kötü kalpli Christian Hayter’dan kurtulduktan sonra Bunty Brownlee, torunları Bea’yla Carter’ı –ve Carter’ın yeni evcil hayvanı siyah cüce tiranozorunu– Afrika’daki kendi pansiyonuna götürüyor: Nesli tükenmekte olan beyaz tiranozorların korunduğu bir bölgeye.Ne var ki çok geçmeden Bea’yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Kurtulmaları içinse değerli stegozorlarla uyum içinde yaşayan Steggi kabilesinin yardımına ihtiyaçları var. Peki, Steggi genç kahramanlarımıza yardım edecek mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süperozorlar 2 / Elmasın Peşinde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süperozorlar 2 / Elmasın Peşinde.

...lmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar ... Süperozorlar 2 - Elmasın Peşinde... | webdemo.kibokutuphane.com ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Süperozorlar 2 / Elmasın Peşinde. Jay Jay Burridge. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın... Süperozorlar 2 - Elmasın Peşinde. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da! ... Supernatural 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe... - yabancidizi.org ... . Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da! Süperozorlar 2 - Elmasın Peşinde - Jay Jay Burridge ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun... Süperozorlar Elmasın Peşinde Kitap Özeti : Hikâye Giderek Derinleşiyor Ve Daha Fazla Sır Açığa Çıkıyor! 20.67 TL. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Kurtulmaları içinse değerli stegozorlarla uyum içinde yaşayan... Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Süperozorlar 1 - Ormandaki Çocuk. 29.5 29.5. "SÜPEROZORLAR 2 ELMASIN PEŞİNDE" için herhangi bir sonuç bulunamadı. Kitap Ara. . Süperozorlar 2 - Elmasın Peşinde. Dinozorların serbestçe dolaştığı bir afrika hayal edin! Harika bir SÜPEROZOR safari macerasına hazır mısınız? Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Süperozorlar 1 - Ormandaki Çocuk. 29.5 29.5. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Jay Jay Burridge. Süperozorlar 1 - Ormandaki Çocuk. 20.65 29.5. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Jay Jay Burridge. Süperozorlar 1 - Ormandaki Çocuk. 29.5 29.5. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Süperozorlar 1 - Ormandaki Çocuk. 29.5 29.5. Ne var ki çok geçmeden Bea'yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Kurtulmaları içinse değerli stegozorlarla uyum içinde yaşayan Steggi......