Kütüb-i Sitte 18 Cilt (Büyük Boy-Şamua)

Prof. Dr. İbrahim Canan

Kütüb-i Sitte 18 Cilt (Büyük Boy-Şamua)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-01
YAZAR Prof. Dr. İbrahim Canan
ISBN 9753380543
DOSYA FORMATI 10,82 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bilindiği gibi, Kur’an’ı Kerim’den sonra İslam dininin ana kaynaklarından ikincisi, Hadis’tir. Hadis, sözlük olarak Peygamber Efendimizin (s.a.s) fiili yaşantısı ve sözlerinden oluşmaktadır. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. Dr. İbrahim CANAN’ın günümüz Türkçesiyle ana metinlere bağlı kalarak tercüme ve şerh ettiği 18 ciltlik dev bir kaynak eserdir. AKÇAĞ YAYINEVİ, “açık, anlaşılır ve olabildiğince doğru” olan bu tercüme eser ile, İslamın ana kaynaklarından biri olan Peygamberimizin hadislerine ulaşmayı ve onu doğru anlamayı kolaylaştırmış bulunmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kütüb-i Sitte 18 Cilt (Büyük Boy-Şamua) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kütüb-i Sitte 18 Cilt (Büyük Boy-Şamua).

...er aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof ... Kütüb-i Sitte Hadis Ansiklopedisi (18 Cilt) - İbrahim... | hemenkitap.com ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Kütüb-i Sitte 18 Cilt (Büyük boy 1. hamur). Dr. İbrahim CANAN'ın günümüz Türkçesiyle ana metinlere bağlı kalarak tercüme ve şerh ettiği 18 ciltlik dev bir kaynak eserdir. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, ... "Hadis Ansiklopedisi" Kütüb-i Sitte Tercüme ve Şerhi (Büyük Boy-18 Cil ... . İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kütüb-i Sitte 18 Cilt (Büyük Boy-Şamua). Dr. İbrahim CANAN'ın günümüz Türkçesiyle ana metinlere bağlı kalarak tercüme ve şerh ettiği 18 ciltlik dev bir kaynak eserdir. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. Kütüb-i Sitte 18 Cilt, Dr. İbrahim Canan, Akçağ Yayınları, kitap. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. İslam bilginlerinin Hadis alanında sahih kabul ederek, itibar ettiği 6 sahih kitapta (KÜTÜB-İ SİTTE) yer alan hadislerin tamamının yer aldığı ve İlahiyat Fakültesi Hadis Profesörü Prof. Dr. İbrahim Canan, Büyük Boy Şamua Kağıt 18 Cilt Takım 10250 Sayfa. Kütüb-i Sitte Arapça Metni Türkçe Tercüme Ve Şerhi, Hadis Ansiklopedisi Külliyatı, Prof....