Gençliğin İlmihali

Burhan Bozgeyik

Gençliğin İlmihali
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-01
YAZAR Burhan Bozgeyik
ISBN 6056260278
DOSYA FORMATI 9,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. “alem-i Ervah’tan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte “en kısa anı”, şu dünyada bulunduğumuz zamandır. Ortalama 60-70 yıllık zaman, bu dünyaya gelmeden önce geçirdiğimiz ve Haşir sabahında uyanıncaya kadar kabirde geçireceğimiz, ondan sonra ölümün olmadığı ebedi hayatta devam ettireceğimiz zaman diliminin yanında ancak “göz açıp kapayıncaya kadar” tabiriyle ifade edilebilecek kadar kısadır.İşte, "asıl hayat" olan ahiret hayatında imtihanı başarıyla vermiş biri olabilmek için içerisinde bulunduğumuz anın kıymetini çok iyi bilmeli ve vaktimizi çok iyi değerlendirmeliyiz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gençliğin İlmihali i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gençliğin İlmihali.

...Allah'ı neden göremiyoruz? * Melekler nasıl varlıklardır? * Peygambere neden ihtiyaç vardır? * Öldükten sonra dirilmek aklen mümkün mü? Gençliğin İlmihali - BURHAN BOZGEYİK Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz ... Gençliğin İlmihali ... . "alem-i Ervah'tan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte "en kısa anı"... İşte yolculuğun "dünya safhasında" hayâtın hemen hemen her bölümünde bizlere lüzumlu bilgileri ihtiva eden eserlerin en başta gelenine kısaca "ilmihal kitabı" diyoruz. Bir başka deyişle "hayat kitabı." Gençliğin İlmihali. Burhan Bozgeyik. Yayınevi: Gayem Yayın Dağıtım. 7.37 TL. İşte yolculuğun "dünya safhasında" hayâtın hemen hemen her bölümünde bizlere lüzumlu bilgileri ihtiva eden eserl ... GENÇLİĞİN İLMİHALİ Kitabı ... . Bir başka deyişle "hayat kitabı." Gençliğin İlmihali. Burhan Bozgeyik. Yayınevi: Gayem Yayın Dağıtım. 7.37 TL. İşte yolculuğun "dünya safhasında" hayâtın hemen hemen her bölümünde bizlere lüzumlu bilgileri ihtiva eden eserlerin en başta gelenine kısaca "ilmihal kitabı" diyoruz. İslam Eğitimi. Gençliğin İlmihali. Gençliğin İlmihali. Yeni. Ücretsiz Kargo. 15 TL. Gençliğin İlmihali, Burhan Bozgeyik. GAYEM YAYIN DAĞITIM Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. "alem-i Ervah'tan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte... Alış-Veriş Listeme Ekle. Gençliğin İlmihali. safhasında" hayâtın hemen hemen her bölümünde bizlere lüzumlu bilgileri ihtiva eden eserlerin en başta gelenine kısaca "ilmihal kitabı" diyoruz. Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. alem-i Ervahtan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte en kısa anı, şu dünyada bulunduğumuz zamandır. Uzunca zamân rûhlar âlemînde "dünyâ sahnesine" çıkacağı zamânı bekleyen; daha sonra bir damlacık su hâlinde ana rahmine yerleşen; bir çiğnem et parçası hâline gelen; ayların geçmesiyle elleri... Hepimiz çok uzun bir sefere çıkmış olan yolcu gibiyiz. alem-i Ervahtan, yani ruhlar aleminden başlayan bu yolculuğun gerçekte en kısa anı, şu dünyada bulunduğumuz zamandır....